Ялина колюча голуба, 140 см
Немає в наявності
1275 грн
в избранное
Тип:хвойні
Артикул:КП-04
Латинское название:
Размер:140 см
Контейнер:ком землі.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Ялина колюча голуба в горщику - один із найпопулярніших варіантів, що в горшках прикрашають будинки. Вона має пишну крону і сизий колір хвої, а крона конусоподібна і опущена низько. Діаметр її близько 100 см.

Дуже поширена в озелененні поодинокими посадкам та для створення композицій. А зараз купівля ялинки особливо актуальна, можна створити святкову атмосферу у своєму домі, а згодом висадити її вулиці. 

Висота такої ялинки у дорослому віці піднімається на 20 м і більше.

Хвоя колюча, міцна, чотиригранна, 2-3 см довжиною, що направлені у всі боки, без запаху.

Ялина колюча сизо-голуба доволі посухостійка і морозостійка рослина.

 

Увага! Ялинка знаходиться у комі з землею. Горщик не входить у вартість ялинки. Його вартість 80-130 см, в залежності від розміру кому.

 Ялина колюча голуба, 130 см
Код товара: КП-03
Ялина колюча голуба – має на протязі року зелено-голубий відтінок хвоїнок діаметром 2-3 см. Крона симетрично формується конусом
1990 грн
1490 грн
купити
Ялина колюча сизо-голуба, висотою 100-110 см
Код товара: КМ-03-03
Ялина колюча сизо-блакитна вирізняється на фоні всіх інших дерев у Вашому саду завдяки благородному кольору та формі крони. А ще її можна прикрашати яскравими вогниками просто на вулиці.
Ялина голуба 4 м
Код товара: ВФЯ01
Ялина колюча ф. голуба - це надзвичайно красиве декоративне дерево, яке можна прикрашати на Новий рік. Крім того вона буде милувати око своєю красивою формою та кольором хвої протягом усього року.