Ялина колюча голуба, 140 см
Немає в наявності
1275 грн
в избранное
Тип:хвойні
Артикул:КП-04
Латинское название:
Размер:140 см
Контейнер:ком землі.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Ялина колюча голуба в горщику - один із найпопулярніших варіантів, що в горшках прикрашають будинки. Вона має пишну крону і сизий колір хвої, а крона конусоподібна і опущена низько. Діаметр її близько 100 см.

Дуже поширена в озелененні поодинокими посадкам та для створення композицій. А зараз купівля ялинки особливо актуальна, можна створити святкову атмосферу у своєму домі, а згодом висадити її вулиці. 

Висота такої ялинки у дорослому віці піднімається на 20 м і більше.

Хвоя колюча, міцна, чотиригранна, 2-3 см довжиною, що направлені у всі боки, без запаху.

Ялина колюча сизо-голуба доволі посухостійка і морозостійка рослина.

 

Увага! Ялинка знаходиться у комі з землею. Горщик не входить у вартість ялинки. Його вартість 80-130 см, в залежності від розміру кому.

 Ялина колюча ф. сизо-голуба 150 см
Код товара: КМ02
Ялина колюча сизо-голуба - не примхлива у вирощуванні декоративна рослина, що стане окрасою Вашого саду. Висота та форма крони: у дорослому віці така красуня може сягнути 20-25 м. Річний приріст становить близько 30 см. Крона конусоподібна і дуже пишна.
Ялина колюча сизо-голуба,130-140 см
Код товара: КП-01
Ялина колюча сизо-голуба – вічнозелене хвойне дерево, має дуже гарний колір хвої, який варіюється від насиченого голубого до сизо-зеленого.
Ялина колюча сизо-голуба, 130 см
Код товара: КП-02
Ялина колюча голуба – популярний сорт, який характеризується як стійкий до забруднень, морозів та хвороб, невибагливий до вологи. Рахується деревом довгожителем (400-600 років!) з конусовидною кроною, також є символом декількох штатів у США.