Ялина колюча голуба, 130 см
есть в наличии
1990 грн
1490 грн
в избранное купити
Тип:хвойні
Артикул:КП-03
Латинское название:
Размер:130 см
Контейнер:ком землі.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Ялина колюча голубамає на протязі року зелено-голубий відтінок хвоїнок діаметром 2-3 см. Крона симетрично формується конусом.

Доросле дерево сягає приблизно 20 м у висоту та 5-8 м діаметр крони, а річний приріст  30-40 см.

Ялина гарно адаптується до запилених міських умов, стійка до посухи та морозів. Дорослі дерева не потребують захисту на зиму, а молоді саджанці потрібно прикрити на зиму та замульчувати при посадці.

Хвоя голубого кольору, пишна і густа. Не потребує обрізки, формується природнім шляхом. Єдина умова: необхідно регулярно обрізати хворі, сухі та поломані гілки.

Можете купити живу ялинку в горщику до новорічних свят та насолоджуватися ароматом хвої у своєму домі.

Ялина колюча ф. сизо-голуба 150 см
Код товара: КМ02
Ялина колюча сизо-голуба - не примхлива у вирощуванні декоративна рослина, що стане окрасою Вашого саду. Висота та форма крони: у дорослому віці така красуня може сягнути 20-25 м. Річний приріст становить близько 30 см. Крона конусоподібна і дуже пишна.
Ялина колюча сизо-голуба,130-140 см
Код товара: КП-01
Ялина колюча сизо-голуба – вічнозелене хвойне дерево, має дуже гарний колір хвої, який варіюється від насиченого голубого до сизо-зеленого.
Ялина колюча сизо-голуба, висотою 70-80 см
Код товара: ЛС01
Ялина колюча - красиве пишне дерево, що цінується за колір хвої і дуже часто використовується в озелененні. Це один із найгарніших видів ялини. Висота: Доросла ялина колюча може сягати 12-25 м, проте її ріст можна стримувати обрізкою