Ялина колюча "Глаука Глобоза"
есть в наличии
1876 грн
в избранное купити
Тип:хвойні
Артикул:АВ-01
Латинское название:Picea pungens Glauca Globosa
Размер:30-40 см
Контейнер:5-7,5 л .
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Ялина голюча «Глаука Глобоза»карликовий сорт, який спочатку має шароподібну форму без чітко вираженого стволу. В дорослішому віці вона набуває трикутної форми. Через такі властивості та повільний ріст її часто стрижуть у формі кулі.

Часто використовують для невеликих присадибних ділянок, поодиноких та групових висадках. Маючи такий компактний розмір та невибагливість у догляді, є ідеальним варіантом для офісний приміщень та квартир.

Розміри: 1-2 м у висоту та 2-3 м в ширину.

Хвоя: густа, сизо-голубого відтінку, по 10-15 мм у довжину.

Особливості: має голубий колір протягом всього року, невеликий розмір, річний приріст 8-10 см, підходить для вирощування у міських умовах, не вибаглива до ґрунтів, морозостійка.

Ялина колюча "Глаука" (формована), 90-110 см
Код товара: СК-03
Ялина колюча «Глаука» ефектно виділяється з-поміж інших своїм голубим забарвленням та правильною формою крони. Не потребує багато уваги, гарно виглядає у будь-якому місці, тому створіть собі новорічний настрій в будинку, а згодом і в дворі.
899 грн
купити
Ялина колюча "Глаука" (формована), 50-70 см
Код товара: СК-02
Створіть у своєму будинку неймовірно атмосферу свята. Поставте у будинку або квартирі ялинку «Глаука», яка вже має гарну форму, а після новорічних свят висадіть на власному подвір’ї або подаруйте друзям чи на благодійність.
499 грн
купити
Ялина колюча Глаука, 2,20-2,50 м
Код товара: БЛ-01
Надзвичайна ялинка правильної конусної форми – мрія кожного. Її ідеально стрижені лінії не залишать байдужим нікого.
5900 грн
купити