Ялина колюча "Глаука Глобоза"
есть в наличии
1876 грн
в избранное купити
Тип:хвойні
Артикул:АВ-01
Латинское название:Picea pungens Glauca Globosa
Размер:30-40 см
Контейнер:5-7,5 л .
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Ялина голюча «Глаука Глобоза»карликовий сорт, який спочатку має шароподібну форму без чітко вираженого стволу. В дорослішому віці вона набуває трикутної форми. Через такі властивості та повільний ріст її часто стрижуть у формі кулі.

Часто використовують для невеликих присадибних ділянок, поодиноких та групових висадках. Маючи такий компактний розмір та невибагливість у догляді, є ідеальним варіантом для офісний приміщень та квартир.

Розміри: 1-2 м у висоту та 2-3 м в ширину.

Хвоя: густа, сизо-голубого відтінку, по 10-15 мм у довжину.

Особливості: має голубий колір протягом всього року, невеликий розмір, річний приріст 8-10 см, підходить для вирощування у міських умовах, не вибаглива до ґрунтів, морозостійка.

Ялина колюча "Глаука" (формована), 110-130 см
Код товара: СК-04
Ялина колюча «Глаука» вважається самою декоративною зі всіх ялинок. Поставте ялинку в горщику та створіть неймовірну атмосферу свята, а згодом висадіть на вулиці або подаруйте знайомим.
1100 грн
купити
Ялина колюча "Глаука" (формована), 70-90 см
Код товара: СК-01
Новорічна красуня ялина колюча «Глаука» завжди і всюди гарно вписується в будь-який інтер’єр та стиль. Через свій вишуканий вигляд та сформовану майже ідеальну крону вона стане чудовим доповненням для створення атмосфери свята.
Ялина колюча Глаука, 2-2,20 м
Код товара: БЛ-02
Ялина колюча "Глаука" - справжня хвойна красуня з правильною конусовидною кроною. Стає особливою окрасою вашого будинку на новорічні свята.