Ялина колюча "Глаука", 2 м
есть в наличии
5200 грн
в избранное купити
Тип:хвойні
Артикул:БЕ-01
Латинское название:
Размер:2 м
Контейнер:ком/горщик.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Надзвичайна ялинка правильної конусної форми – мрія кожного. Її ідеально стрижені лінії не залишать байдужим нікого.

Таку красуню можна відразу висадити поблизу будинку чи ресторану, що стане Вашою візитною карткою. Або поставити її прямо в горщику, а висадити пізніше.

Опис сорту:

Ялина колюча «Glauca» формована по праву рахується однією з найгарніших ялинок. Відрізняється високою стійкістю до загазованості та умов міста.

В дорослому віці може сягати 10 м і більше, причому ширина буде близько 6 м. Ріст можна стримувати формувальною обрізкою.

Хвоя блакитно-сталевого відтінку, досить жорсткі.

Плоди: шишки довжиною 6-12 см, коричневі, дуже красиві. Найкраще себе почуває і проявляє колір хвої на сонячних ділянках.

Ялина колюча "Глаука" (формована), 50-70 см
Код товара: СК-02
Створіть у своєму будинку неймовірно атмосферу свята. Поставте у будинку або квартирі ялинку «Глаука», яка вже має гарну форму, а після новорічних свят висадіть на власному подвір’ї або подаруйте друзям чи на благодійність.
Ялина колюча "Глаука" (формована), 90-110 см
Код товара: СК-03
Ялина колюча «Глаука» ефектно виділяється з-поміж інших своїм голубим забарвленням та правильною формою крони. Не потребує багато уваги, гарно виглядає у будь-якому місці, тому створіть собі новорічний настрій в будинку, а згодом і в дворі.
Ялина колюча "Глаука" (формована), 70-90 см
Код товара: СК-01
Новорічна красуня ялина колюча «Глаука» завжди і всюди гарно вписується в будь-який інтер’єр та стиль. Через свій вишуканий вигляд та сформовану майже ідеальну крону вона стане чудовим доповненням для створення атмосфери свята.