Ялина колюча Глаука, 2,20-2,50 м
есть в наличии
5900 грн
5300 грн
в избранное купити
Тип:хвойні
Артикул:БЛ-01
Латинское название:
Размер:220-250 см
Контейнер:ком землі з сіткою.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Надзвичайна ялинка правильної конусної форми – мрія кожного. Її ідеально стрижені лінії не залишать байдужим нікого.

Таку красуню можна відразу висадити поблизу будинку чи ресторану, що стане Вашою візитною карткою. Або поставити її прямо в горщику, а висадити пізніше.

Опис сорту:

Ялина колюча «Glauca» формована по праву рахується однією з найгарніших ялинок. Відрізняється високою стійкістю до загазованості та умов міста.

В дорослому віці може сягати 10 м і більше, причому ширина буде близько 6 м. Ріст можна стримувати формувальною обрізкою.

Хвоя блакитно-сталевого відтінку, досить жорсткі.

Плоди: шишки довжиною 6-12 см, коричневі, дуже красиві. Найкраще себе почуває і проявляє колір хвої на сонячних ділянках.

Ялина колюча "Глаука" (формована) 150-170 см
Код товара: СК-06
Ялина колюча Глаука стане незамінним атрибутом для святкування новорічних свят. До того ж володіє фітонцидними та іонізуючими властивостями, чудово очищує повітря.
Ялина колюча "Глаука" (формована), 90-110 см
Код товара: СК-03
Ялина колюча «Глаука» ефектно виділяється з-поміж інших своїм голубим забарвленням та правильною формою крони. Не потребує багато уваги, гарно виглядає у будь-якому місці, тому створіть собі новорічний настрій в будинку, а згодом і в дворі.
Ялина колюча "Глаука Глобоза"
Код товара: АВ-01
Ялина голюча «Глаука Глобоза» – карликовий сорт, який спочатку має шароподібну форму без чітко вираженого стволу. В дорослішому віці вона набуває трикутної форми. Через такі властивості та повільний ріст її часто стрижуть у формі кулі
1876 грн
купити