Ялина колюча Глаука, 2,20-2,50 м
есть в наличии
5900 грн
5300 грн
в избранное купити
Тип:хвойні
Артикул:БЛ-01
Латинское название:
Размер:220-250 см
Контейнер:ком землі з сіткою.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Надзвичайна ялинка правильної конусної форми – мрія кожного. Її ідеально стрижені лінії не залишать байдужим нікого.

Таку красуню можна відразу висадити поблизу будинку чи ресторану, що стане Вашою візитною карткою. Або поставити її прямо в горщику, а висадити пізніше.

Опис сорту:

Ялина колюча «Glauca» формована по праву рахується однією з найгарніших ялинок. Відрізняється високою стійкістю до загазованості та умов міста.

В дорослому віці може сягати 10 м і більше, причому ширина буде близько 6 м. Ріст можна стримувати формувальною обрізкою.

Хвоя блакитно-сталевого відтінку, досить жорсткі.

Плоди: шишки довжиною 6-12 см, коричневі, дуже красиві. Найкраще себе почуває і проявляє колір хвої на сонячних ділянках.

Ялина колюча "Глаука" (формована), 50-70 см
Код товара: СК-02
Створіть у своєму будинку неймовірно атмосферу свята. Поставте у будинку або квартирі ялинку «Глаука», яка вже має гарну форму, а після новорічних свят висадіть на власному подвір’ї або подаруйте друзям чи на благодійність.
499 грн
купити
Ялина колюча "Глаука" (формована), 130-150 см
Код товара: СК-05
Ялина колюча "Глаука" (формована) - справжня красуня з правильною конусовидною кроною. Стає справжньою окрасою вашого будинку на новорічні свята.
Ялина колюча "Глаука" (формована), 110-130 см
Код товара: СК-04
Ялина колюча «Глаука» вважається самою декоративною зі всіх ялинок. Поставте ялинку в горщику та створіть неймовірну атмосферу свята, а згодом висадіть на вулиці або подаруйте знайомим.
1100 грн
купити