Ялина канадська Коніка, 40-60 см
есть в наличии
390 грн
в избранное купити
Тип:
Артикул:СЯ01
Латинское название:Picea glauca Conica
Размер:40-60 см
Контейнер:4 л.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Ялина канадська Коніка - одна з найпопулярніших форм карликової ялини канадської. Крона її дуже щільна.

Висота: ялина канадська Коніка росте досить повільно (біля 10 см в рік). Максимальна її висота становить 4 м, при чому діаметр крони сягає 2 м.

Хвоя: хвоїнки у канадської ялини голчасті, коротенькі (до 1 см), мають темно-зелене забарвлення.

Посадка і догляд: найкраще росте на сонячних ділянках і добре дренованих грунтах. Взимку її потрібно оберігати від сонячних опіків. В посушливе літо Коніку потрібно поливати.

Використання у дизайні: ця ялина стане ізюминкою садової композиції. Вона красива і в рядовій або алейній посадці. Може використовуватись, як новорічна ялинка. Підходить для вирощування у горщику.

Ялина сербська
Код товара: СС-667
Ялина сербська – конічної форми вічнозелена красуня, яка тримає свою природню форму до кінця життя. Люблять її за повільний ріст і невибагливість у догляді, тому вона може висаджуватись в невеликих садах.
99 грн
купити
Ялина канадська Коніка, 100 см
Код товара: НН-001
Ялина канадська Коніка (Conica) - низькорослий сорт, який є одним із самих улюблених з різновидностей канадської ялинки. В 60 років сягає 4 метрів у висоту та 2 в діаметрі. Сила росту залежить від умов вирощування, але форму ялина тримає завжди.
1100 грн
купити
Ялина звичайна/європейська "Нідіформіс", С 20
Код товара: 30-313
Ялина звичайна/європейська «Нідіформіс» - декоративна ялина, яка має подушкоподібну форму. Чудовий варіант для бордюрних посадок та для створення живоплотів. Додатковою перевагою є те, що «Нідіформіс» легко піддається формуванню.
1720 грн
купити