Ялина канадська. Догляд за ялиною в горщику

  Перед новорічними святами великою популярністю користуюється карликова ялинка, яка вирощена в горщику. Якщо за нею правильно доглядати, тоді вона буде тішити Вас та вашу родину хвойним ароматом та неймовірним зовнішнім виглядом всі свята.

glf_IMG_20171206_112521

Догляд

    Першочергово такій ялинці потрібно акліматизуватися до умов в яких вона буде знаходитися. Для цього рослину бажано поставити в саме прохолодне місце в будинку – закрита лоджія, веранда і т.д., де температура вночі не знижується нижче 10 С. Полив повинен бути регулярним, не можна допускати пересушування ґрунту, але й рясний полив не потрібний, земля має бути рівномірно зволоженою.

49b47d71dd040821cd319d9b665db43d

  Після цього, новорічне дерево можна на деякий час перенести в приміщення, де б Ви хотіли зустріти свята. Для того щоб рослина почувала себе комфортно, на ніч, рекомендовано повернути рослину назад в те приміщення, де відбувалась акліматизація.

  Зимою ялинка знаходиться в стані спокою, тому до лютого Ви не будете помічати жодних змін.

conica

 Але після того як новорічні свята пройшли, винесіть ялинку до весни в те саме прохолодне приміщення, де вона буде чекати весняної посадки в стані сну.