Ялина канадська «Дейзи Уайт»
Немає в наявності
290 грн
в избранное
Тип:
Артикул:ДМ17
Латинское название:
Размер:Висота 35-40 см
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Ялина канадська «Дейзи Уайт» ― унікальна красуня з красивою пірамідальною формою і незвичайною хвоєю.

Висота ялинки не перевищує 1 метр, так як вона карликова. 

Гілочки міцні, темно-коричневого кольору.

Хвоя м’яка, смарагдового кольору. Навесні хвоя на краях жовтувато-білого кольору, а восени стає ніжно-зеленого кольору. Хвоїнки короткі, не колючі.

 Дуже гарно виглядає в солітерах, хвойних та листяних композиціях. Унікальна ялинка, користується попитом завдяки гарному та незвичному вигляду.

Любить сонячні місця. Грунт повинен бути дренованим та добре зволоженим. При пересадці коріння не пошкоджується і рослина легко приживається.

Ялина Nidiformis
Код товара: 30-456
Ялина Nidiformis – незвичайний декоративний кущ, що по своїй формі нагадує подушку. Оригінально буде виглядати на фоні різних композицій та слугуватиме окрасою різних ландшафних ідей. Виграшно виглядає вздовж бордюрів, та на скелястих посадках.
569 грн
купити
Ялина канадська "Альберта Глобе"
Код товара: 30-455
Ялина канадська «Альберта Глоуб» – шаровидна туя, яка завдяки своїй округлій формі та красивій хвої користується популярністю у ландшафтних дизайнерів та просто любителів. Може вирощуватися в горщиках на терасах та відкритих балконах, в якості доповнення інтер’єру.
569 грн
купити
Ялина колюча "Глаука", 30 см
Код товара: НН-01
Ялина колюча «Глаука» стане найкращою прикрасою Вашого дому. Маленький варіант допоможе створити казкову атмосферу і не займе багато місця.
179 грн
купити