Ялина канадська «Дейзі Уайт»
Немає в наявності
290 грн
в избранное
Тип:ель
Артикул:ДМ17
Латинское название:Picea glauca
Размер:35-40 см
Контейнер:5-7,5.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Ялина канадська «Дейзі Уайт» карликова форма, яка є однією з форм ялини канадської «Коніка», відрізняється тим, що має жовтий колір по краям хвої. В залежності від регіону вирощування колір може набувати білих відтінків або золотих.

Може стати чудової альтернативою великої ялинки для офісних приміщень, також матиме гарний вигляд на період новорічних свят у приватних будинках або квартирах.

Розміри: 0,9-1 м у висоту.

Хвоя: не колюча, приємна на дотик, коротка, різних відтінків жовтого, крім молодого приросту.

Особливості: повільний ріст, висока морозостійкість, молодий приріст має зелений колір, гарно себе почуває на сонці, може рости і в тіні, але матиме не такий насичений колір.

Після новорічних свят зможете висадити в себе на території або подарувати друзям, які мають приватний будинок.

Ялина єропейська, 140-160 см
Код товара: ПГ-002
Ялина європейська - один із самих популярних видів. Високою популярністю користується через свою величність, густу крону та неймовірний вигляду будь-яку пору року. Дерево стійке до морозів та загазованості міст, легко переносить формування та стрижку. Стане прикрасою будь-якої ділянки.
1100 грн
купити
Ялина канадська «Дейзі Уайт»
Код товара: ДМ17
Ялина канадська «Дейзі Уайт» – карликова форма, яка є однією із різновидностей ялини канадської «Коніка», відрізняється тим, що має жовтий колір по краям хвої. В залежності від регіону вирощування колір може набувати білих відтінків або золотих.
Ялина колюча "Глаука", 30 см
Код товара: НН-01
Ялина колюча «Глаука» стане найкращою прикрасою Вашого дому. Маленький варіант допоможе створити казкову атмосферу і не займе багато місця.
179 грн
купити