Ялина канадська «Дейзі Уайт»
Немає в наявності
290 грн
в избранное
Тип:ель
Артикул:ДМ17
Латинское название:Picea glauca
Размер:35-40 см
Контейнер:5-7,5.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Ялина канадська «Дейзі Уайт» карликова форма, яка є однією з форм ялини канадської «Коніка», відрізняється тим, що має жовтий колір по краям хвої. В залежності від регіону вирощування колір може набувати білих відтінків або золотих.

Може стати чудової альтернативою великої ялинки для офісних приміщень, також матиме гарний вигляд на період новорічних свят у приватних будинках або квартирах.

Розміри: 0,9-1 м у висоту.

Хвоя: не колюча, приємна на дотик, коротка, різних відтінків жовтого, крім молодого приросту.

Особливості: повільний ріст, висока морозостійкість, молодий приріст має зелений колір, гарно себе почуває на сонці, може рости і в тіні, але матиме не такий насичений колір.

Після новорічних свят зможете висадити в себе на території або подарувати друзям, які мають приватний будинок.

Ялина сербська маленька
Код товара: БА14
Ялина сербська - сорт, який не потребує формування, так як від природи має загострену крону і колоновидну форму. Невибаглива до умов вирощування та у догляді. Чудового виглядає як новорічне дерево.
75 грн
купити
Ялина звичайна "Баррі"
Код товара: СС-664
Ялина звичайна «Баррі» – карликова форма з округлою кроною. Використовують для композицій, змішаних груп, гарно вписується в сади різних розмірів.
630 грн
купити
Ялина "Глаука"
Код товара: 210-003
Ялина Глаука: може досягати до 20-30 м висотою. Хвоя сизувато-зеленого кольору з блакитним відтінком. Крона конусоподібної форми, густа.
299 грн
купити