Ялина голуба 4 м
Немає в наявності
25000 грн
в избранное
Тип:
Артикул:ВФЯ01
Латинское название:
Размер:4 м
Контейнер:ком в мішковині.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Ялина колюча ф. голуба - це надзвичайно красиве декоративне дерево, яке можна прикрашати на Новий рік. Крім того вона буде милувати око своєю красивою формою та кольором хвої протягом усього року.

Висота та швидкість росту: зараз така ялина сягає висоти 4 м, проте у дорослому віці вона може збільшитися до 20-25 м. Ріст можна стримувати стрижкою, тоді така красуня буде ще пишнішою. Якщо ж цього не робити, то за рік ялина виростає приблизно на 25-40 см (у різному віці, ця швидкість росту трохи відрізняється).

Форма крони: форма правильна, конічна.

Хвоя: жорстка, темно-зелена, сизо-голубий або голубий колір їй надає її природний віск. В залежності від пори року відтінок хвої може дещо змінюватися.

Довговічнічність ялини колючої сягає 500 років і навіть більше.

Посадка ялини колючої. Дерево знаходиться у комі землі, з ним і здійснюється посадка. Це дає змогу зробити приживлюваність ялини максимальною (90-100%). Крім цього біля дерева ставляться спеціальні розтяжки, що дозволяє дереву зафіксуватися і швидше прижитися.

Важливо: на фото зображена така ялина у дорослому віці. Ціна вказана за 1 шт. При більшій кількості ціна може змінюватися у приємніший для Вас бік!

Ялина колюча голуба, 170 см
Код товара: КП-05
Ялина колюча голуба – один із найпоширеніших видів, який використовують у ландшафтному дизайні, через його витривалість, невибагливість та красиву форму і забарвлення.
Ялина колюча сизо-голуба, 160 см
Код товара: КП-06
Ялина колюча сизо-голуба – вічнозелена красуня, яка стане прикрасою Вашого свята. Висадивши в себе в подвір’ї Ви будете милуватися нею цілий рік, а всю красу кольору можна побачити влітку
Ялина колюча голуба, 190 см
Код товара: ВФ04
Ялина колюча блакитна стане окрасою Вашої ділянки, особливо виконає роль головної красуні під час новорічних свят.