Ялина Nidiformis
есть в наличии
569 грн
в избранное купити
Тип:хвойні
Артикул:30-456
Латинское название:
Размер:
Контейнер:С5.
Виращено:1 рік
задати запитання спеціалісту

Ялина  Nidiformis – незвичайний декоративний кущ, що по своїй формі нагадує подушку. Оригінально буде виглядати на  фоні різних композицій та слугуватиме окрасою різних ландшафних ідей. Виграшно виглядає вздовж бордюрів, та на скелястих посадках.

Крона: округла, подушковидна. Гілки ростуть рівномірно, пагони численні.

Хвоя: коротка, гостра, яскраво-зелена.

Особливості: витримує тінь і напівтінь, проте найкраще себе почуває на сонячних місцях – стає щільнішою та яскравішою. Не вибаглива до умов вирощування. Морозостійка.

Темп зростання: повільний. Річний приріст у ширину 4 см, і 8 см у ширину.

Ялина звичайна Компакта
Код товара: 30-454
Ялина звичайна Компакта - карликова форма ялинки, особливістю якої є повільний ріст цікава конусоподібна крона. Використовують в нижньому ярусі посадок або для альпінаріїв, також гарно зіграє головну роль на клумбі.
569 грн
купити
Ялина звичайна/європейська "Нідіформіс", С 20
Код товара: 30-313
Ялина звичайна/європейська «Нідіформіс» - декоративна ялина, яка має подушкоподібну форму. Чудовий варіант для бордюрних посадок та для створення живоплотів. Додатковою перевагою є те, що «Нідіформіс» легко піддається формуванню.
1720 грн
купити
Ялина Nidiformis
Код товара: 30-456
Ялина Nidiformis – незвичайний декоративний кущ, що по своїй формі нагадує подушку. Оригінально буде виглядати на фоні різних композицій та слугуватиме окрасою різних ландшафних ідей. Виграшно виглядає вздовж бордюрів, та на скелястих посадках.
569 грн
купити