Ялина Nidiformis
есть в наличии
569 грн
в избранное купити
Тип:хвойні
Артикул:30-456
Латинское название:
Размер:
Контейнер:С5.
Виращено:1 рік
задати запитання спеціалісту

Ялина  Nidiformis – незвичайний декоративний кущ, що по своїй формі нагадує подушку. Оригінально буде виглядати на  фоні різних композицій та слугуватиме окрасою різних ландшафних ідей. Виграшно виглядає вздовж бордюрів, та на скелястих посадках.

Крона: округла, подушковидна. Гілки ростуть рівномірно, пагони численні.

Хвоя: коротка, гостра, яскраво-зелена.

Особливості: витримує тінь і напівтінь, проте найкраще себе почуває на сонячних місцях – стає щільнішою та яскравішою. Не вибаглива до умов вирощування. Морозостійка.

Темп зростання: повільний. Річний приріст у ширину 4 см, і 8 см у ширину.

Ялина звичайна, 140-160 см
Код товара: СК-08
Ялина звичайна - найпопулярніший вид який обирають для святкування новорічних свят, оскільки він має густу та величну крону. До того ж зберігає насичений колір хвої напротязі всього року.
1100 грн
купити
Ялина звичайна/європейська "Нідіформіс", С 20
Код товара: 30-313
Ялина звичайна/європейська «Нідіформіс» - декоративна ялина, яка має подушкоподібну форму. Чудовий варіант для бордюрних посадок та для створення живоплотів. Додатковою перевагою є те, що «Нідіформіс» легко піддається формуванню.
1720 грн
купити
Ялина звичайна (європейська), р9
Код товара: СК-10
Ялина звичайна (європейська) є найпоширенішим хвойним деревом в Європі. Чудово підійде в якості новорічного дерева, а потім, висадивши в грунт, зможете прикрашати його щороку до свят.
99 грн
купити