Ялина Nidiformis
есть в наличии
569 грн
в избранное купити
Тип:хвойні
Артикул:30-456
Латинское название:
Размер:
Контейнер:С5.
Виращено:1 рік
задати запитання спеціалісту

Ялина  Nidiformis – незвичайний декоративний кущ, що по своїй формі нагадує подушку. Оригінально буде виглядати на  фоні різних композицій та слугуватиме окрасою різних ландшафних ідей. Виграшно виглядає вздовж бордюрів, та на скелястих посадках.

Крона: округла, подушковидна. Гілки ростуть рівномірно, пагони численні.

Хвоя: коротка, гостра, яскраво-зелена.

Особливості: витримує тінь і напівтінь, проте найкраще себе почуває на сонячних місцях – стає щільнішою та яскравішою. Не вибаглива до умов вирощування. Морозостійка.

Темп зростання: повільний. Річний приріст у ширину 4 см, і 8 см у ширину.

Ялина колюча "Глаука", 30 см
Код товара: НН-01
Ялина колюча «Глаука» стане найкращою прикрасою Вашого дому. Маленький варіант допоможе створити казкову атмосферу і не займе багато місця.
179 грн
купити
Ялина канадська «Дейзі Уайт»
Код товара: ДМ17
Ялина канадська «Дейзі Уайт» – карликова форма, яка є однією із різновидностей ялини канадської «Коніка», відрізняється тим, що має жовтий колір по краям хвої. В залежності від регіону вирощування колір може набувати білих відтінків або золотих.
Ялина канадська Коніка, 100 см
Код товара: НН-001
Ялина канадська Коніка (Conica) - низькорослий сорт, який є одним із самих улюблених з різновидностей канадської ялинки. В 60 років сягає 4 метрів у висоту та 2 в діаметрі. Сила росту залежить від умов вирощування, але форму ялина тримає завжди.
1100 грн
купити