Як зберегти зрізані троянди

   У своєму саду чи квітнику спостерігати як цвіте королева квітів, мабуть, радість для кожного. Але часом немає такої можливості або хочеться продовжити милуватися цією витонченістю і насолоджуватися ароматом постійно. Для цього можна зрізати декілька троянд з кущика, створити букет і поставити у вазу.

Розы-в-вазе-2

   З одного куща рекомендується зрізати не більше ніж три стебла з квітами. Обов’язково зрізати над гарно розвиненою ниркою, щоб наступне цвітіння було таким ж пишним і яскравим.

   Троянди зрізають у фазі бутона з відігнутими пелюсточками, коли починають відкриватися нижні пелюстки, це робиться для того, щоб квітка довго зберігалася в букеті.

  Зріз виконуйте гостим ножом або секатором і враховуйте погодні умови та час доби. В жарку погоду найкраще підійде час - пізно ввечері або рано вранці. У похмуру погоду троянди можна зрізати на протязі всього дня. Не можна зрізати трояни в дощ, тому що у вазі вони втратять свій колір і зіпсуються.

 obrizannya-kinchykiv-troyand

   Щоб подовжити життя зрізаних квітів, перед тим як поставити у вазу, зробіть косий зріз під водою. Для наповнення вази краще брати воду не з крану, а вже відстояну.

  Кожного дня необхідно обприскувати троянди водою з пульверизатора. Також необхідно враховувати, що королева квітів не переносить прямих сонячних променів і протягів, тому вази з букетами краще ставити в прохолодних і злегка затемнених місцях.

 c1c7e3f7d423fb5da4e53b67d4c1d064

   Троянда не любить сусідства. В одній вазі не можна ставити з іншими квітами та біля фруктів, так як вони здійснюють поганий вплив на неї.

   Якщо Ви бажаєте транспортувати зрізані вами квіти, тоді одразу ж після обрізки помістіть у воду в темному прохолодному місці. Можете додати у воду розчин хінозолу і цукру (на 10 л – 1г хінозолу і 100г цукру), тоді вони точно збережуть свіжість і свій неймовірний вигляд.