Як вирощувати троянди вдома і на балконі

  Вирощувати троянди можна не тільки надворі, але і на підвіконні або на балконі. Найкраще для цього підходять мініатюрні сорти, низькі чайно-гібридні і флорібунда (напр. Дует, Лимбо, Ностальджи, Акварель, Ель Торо, Жорж Данжан, Спарлін Раффлз, Брати Грім, Лайонз та ін). 

1            

   Головними складовими для гарного розвитку рослини є полив, світло в достатній кількості та удобрення. Важливо слідкувати за вологістю ґрунту. Він не повинен пересихати і бути занадто вологим. Під час поливу важливо, щоб вода не покривала весь піддон. Троянди, які вирощуються в кімнаті особливо потребують частого обприскування та вологого повітря.

2

   Бажано, горщики з рослинами поставити у піддони на шар гравію товщиною 2-3 см, для кращого насичення поливом, також це допоможе уникнути перезволоження. Восени і взимку троянди потребують додаткового освітлення, тому їм на декілька годин потрібно вмикати додаткові лампи денного світла. А влітку навпаки притіняти, щоб рослинка не отримала опіків.

3

   Для того щоб Ваші троянди довго цвіли, кожну квіточку або суцвіття, після того як вона відцвіла, необхідно зрізати. Регулярно перевіряйте рослини на рахунок захворювань і шкідників. При перших же ознаках починайте боротьбу з ними, так у Вас більше шансів зберегти вашу рослину.

  В літку кімнатні троянди краще виносити на свіже повітря – в сад, терассу або на балкон. Особливо будьте обережні, коли восени будете переносити рослини назад в приміщення. Уважно перевірте листочки і квітки від такого шкідника, як павутинний кліщ.

4

  Дотримуючись цих простих правил Ви зможете вирощувати Ваші улюблені троянди в себе в квартирі та прямо в будинку.