Як посадити полуницю

  Якщо Ви полюбляєте полуницю, тоді не відмовляйте собі у задоволенні поласувати смачною ягідкою, посадіть у себе декілька кущів. А ми надамо Вам найкращі рекомендації для того, щоб вони прийнялися і радували Вас своїм смаком та гарним виглядом.

п3

   По-перше, до посадки в землю куплені саджанці можна зберігати в целофановому пакеті, додавши мокрої тирси, компосту або обгорнути в мокру ганчірку. Якщо Ви купуєте саджанці в спеціалізованих місцях (наприклад в садовому центрі або на розсаднику) зазвичай цю процедуру виконують вже до продажу. Якщо ні, тоді можете зберігати їх прикопаними, щоб корені були у землі, але «сердечко» не засипайте.

п4

  Важливим етапом є підготовка ділянки та самого саджанця перед посадкою. На місце посадки бажано внести в землю (на метр квадратний) відро органічних добрив. Це може бути – перегній, компост або  мінеральні добрива. Корені саджанців вимочіть у воді 30-60 хвилин.

п1

  Далі викопайте ямки для посадки. Відра органічних добрив вистачає на 5-6 ямок, висипте і перемішайте з ґрунтом. Потім залийте водою.

   Для кращого росту і плодоношення обріжте верхівки кущів на 1/3 довжини. При посадці слідкуйте, щоб корені не загинались доверху, а були рівномірно розділені по всій ямці. Полийте 1-1,5 л води. Через 2-3 години замульчуйте перегноєм, компостом або сухою землею.

п2

  Головне це догляд за рослиною, піклуйтеся про неї і вона Вам віддячить. Притіняйте до тих пір поки  не буде видно, що рослинка прижилася (5-7 днів). Часто поливайте – бажано щодня. При вирощуванні оберігайте полуницю від хвороб та шкідників.