Яблуня Зарі Ред, в контейнері
есть в наличии
79 грн
в избранное купити
Тип:плодові
Артикул:10-218
Латинское название:
Размер:
Контейнер:3 л.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Яблуня Зарі Ред – літній сорт, який був виведений в Бельгії та розроблений спеціально для професійних садів. Користується популярністю через гарний зовнішній вигляд та чудовий смак плодів. Яблуня має дивовижно привабливі плоди, які можуть похвалитися десертним смаком та ароматом. Можливо Єва саме за це яблуко віддала своє безсмертя? Варто перевірити))

Термін дозрівання:  середина серпня.

Плоди: великі, жовтого кольору з рум’янцем, яке покриває яблуко штрихами. М’якоть соковита, солодка і хрустить.

Вага плодів: 180-200 г.

Особливості: на 4-5 рік починає плодоносити, має гарний імунітет та стійка до морозів, плоди зберігаються до 2-х місяців, але краще одразу їх вживати в їжу та використовувати для джемів, варення чи соків.

Яблуня Апачі, в контейнері
Код товара: 10-223
Яблуня Апачі – середньопізній літній сорт родом із Франції, який має ароматні та смачні плоди зі щільною шкіркою. Ідеально підходить для переробки та приготування варення, джемів та компотів.
79 грн
купити
Яблуня Донешта
Код товара: 10-219
Яблуня Донешта – сорт літнього терміну дозрівання, української селекції який виражається своєю зимостійкістю та раннім терміном дозрівання. Добре підходить як для споживання в свіжому вигляді так і для приготування компотів, варення, джему і т.д.
Яблуня Недзвецького
Код товара: 10-119
Яблуня Недзвецького (Niedzwetzkyana) – багаторічний декоративний сорт для Вашого саду. Підходить для висадок в садах, на задні фони кущів та в одиночних посадках