Яблуня Соломія (імунний сорт)
Немає в наявності
85 грн
в избранное
Тип:плодові
Артикул:110-010
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 года
задати запитання спеціалісту

Яблуня Соломія – дуже врожайний зимовий сорт, виведений шляхом схрещування сортів «Флоріна» та «Маяк». Підходить для будь-якого регіону через високу імунність та стійкість до морозів.  Після збору урожаю зберігають смакові властивості та зовнішній вигляд аж до кінця весни.

Плоди: середні, продовгуваті, зелено-жовтого кольору з сизим нальотом. М’якоть має дуже кремову текстуру та кисло-солодкий смак.

Вага плодів: 160-190 грам.

Урожайність: 30-40 кг.

Особливості: дуже стійкий до парші та борошнистої роси, на 3-4 рік збиратиме вже перші плоди, саме дерево має компактну крону та легко піддається обрізці.

Яблуня Берегиня (імунний сорт)
Код товара: 110-008
Яблуня Берегиня – зимовий імунний сорт, виведений шляхом схрещування сортів «Аскольда» та «Флоріна». Може вирощуватися на всій території України, а особливо підходить для дуже холодних регіонів, де інші сорти не виживають. В плодоношення вступає на 3 рік після висадки на постійне місце. Плоди можуть зберігатися аж до травня!!!
Яблуня колоновидна Джин (КВ-5), в контейнері
Код товара: 10-098
Яблуня колоновидна Джин (КВ-5) – середнього строку дозрівання. Виростає до 2-х метрів у висоту, починає давати плоди на 1-2 рік після посадки.
99 грн
купити
Яблуня Лілея (імунний сорт)
Код товара: 110-012
Яблуня Лілея – сорт, плоди якого довго зберігаються. Виведений шляхом схрещування сортів «Рубін» та «Спартан». «Лілея» дуже стійка до хвороб та шкідників, не боїться зими та заморозків. Вже на третій рік після посадки отримаєте перші врожаї.