Яблуня Ренет Симиренко, в контейнері
есть в наличии
79 грн
в избранное купити
Тип:плодові
Артикул:10-209
Латинское название:
Размер:
Контейнер:3 л.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Яблуня Ренет Симеренко– сорт осіннього терміну дозрівання, знайдений випадково  Симиренком П.Ф. в 60-80 рр. ХІХ століття. Сорт користується великою народною популярністю за свої смакові характеристики та тривале зберігання плодів.

Форма: середньоросле дерево.

Термін дозрівання: вересень-жовтень місяць.

Плоди: великі, округло-конічної форми зеленого кольору з підшкірними крапками, соковиті, солодко-кислі на смак з приємним ароматом.

Вага плода: до 200 г.

Урожайність: висока до 100 кг з дорослого дерева.

Підщепа: 54-118.

Особливості:  сорт  має середню зимостійкість, та високу стійкість до посухи. Даний сорт починає швидко плодоносити. Плоди довго зберігаються.

Яблуня Дміана (імунний сорт)
Код товара: 110-009
Яблуня Дміана – зимовий сорт, який виведений шляхом вільного запилення сорту «Тодес». Сорт вважається імунним, через високий рівень стійкості до морозі та різного роду захворювань. Саме дерево невелике, але має великі та солодкі яблука, які довго зберігаються.
Яблуня колоновидна Валюта
Код товара: 22-005
Яблуня колоновидна Валюта – зимостійкий сорт, отриманий в результаті гібридизації сортів «КВ6» та «OR38T17». Характеризується як дуже стійкий до хвороб та імунний. Висаджувати необхідно в місцях, які щедро обдаровує своїм теплом і світлом сонечко. Не потребує обробки хімікатами на весні через високий імунітет.
99 грн
купити
Яблуня Пінова, в контейнері
Код товара: 10-100
Яблуня Пінова (Pinova) – середньопізній німецький сорт, виведений шляхом схрещування двох сортів – "Клівія" та "Горден Делішес"
79 грн
купити