Яблуня райська зеленолиста, в контейнері
есть в наличии
79 грн
в избранное купити
Тип:
Артикул:45-004
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Яблуня райська   має прекрасні, декоративні, крихітні яблучка. Весь сезон саме ця яблуня привертатиме увагу ваших гостей та сусідів. Навесні райська яблуня має красиві та ніжні квіточки. Листя в неї подібне до китайської сливи, що додає додаткової вишуканості самому дереву. Своїм виглядом дерево дуже приваблює бджіл та комах, які допомагають запилювати весь сад.

Початок цвітіння: весна.

Плоди: дуже декоративні, насиченого малинового кольору, маленькі, м’якоть мають кислу (рідко вживають в їжу, в основному в лікувальних цілях), червоні всередині, дуже ароматні.

Вага плодів: до 40 грам.

Особливості: високі декоративні якості, морозостійкість, стійкість до посухи, крона довго зберігається без обрізки, плоди мають лікувальні властивості.

Яблуня райська зеленолиста, в контейнері
Код товара: 45-004
Яблуня райська – має прекрасні, декоративні, крихітні яблучка. Весь сезон саме ця яблуня привертатиме увагу ваших гостей та сусідів. Навесні райська яблуня має красиві та ніжні квіточки. Листя в неї подібне до китайської сливи, що додає додаткової вишуканості самому дереву. Своїм виглядом дерево дуже приваблює бджіл та комах, які допомагають запилювати весь сад.
79 грн
купити
Яблуня Китайка Керр
Код товара: 10-119
Яблуня Китайка Керр – багаторічний декоративний сорт для Вашого саду. Підходить для висадок в садах, на задні фони кущів та в одиночних посадках
99 грн
купити