Яблуня райська на штамбі
Немає в наявності
750 грн
в избранное
Тип:
Артикул:ДМ63
Латинское название:
Размер:Висота 100 см
Контейнер:3 л.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Яблуня райська на штамбі ― декоративна яблуня, вражає своїм виглядом, особливо під час цвітіння.

Яблуня не висока до 3-4 м. Має міцний прямий стовбур. Пагони опушені, без колючок.

Листя овальної форми з загостреним кінцем. Довжина листків 5-7 см. Знизу опушені. Темно-зеленого кольору, гарно видно жилки.

Квіти численні, густо вкривають пагони. Діаметр квіток 2-3 см. Пелюстки гарного світло-рожевого кольору. Мають приємний солодкий аромат. Починає цвісти в середині квітня.

Плоди представлені маленькими яблучками, що достигають пізньою осінню. Яблучка в діаметрі 3-4 см, криваво-червоного кольору, терпкі на смак.

В основному цей сорт виведений для озеленення, але з плодів роблять варення. Яблука хоч і маленькі але дуже корисні, позитивно впливають на роботу кишково-шлункового тракту.

Слива Піссарді на штамбі
Код товара: 30-401
Слива Піссарді на штамбі - щеплена рослина висоті 120 см. Стане окрасою деревно-чагарниковлї композиції. Вона чудово підходить для створення невисокої алеї, крона гарно піддається стрижці. Можна залишати її вільно рости, можна формувати "ідеальні кульки". на штамбі.
850 грн
купити
Клен гостролистий на штамбі
Код товара: ДМ61
Клен гостролистий на штамбі ― струнке красиве дерево з розлогою кроною.
1100 грн
купити
Смородина «Титанія» на штамбі
Код товара: ДШ02
Смородина «Титанія» на штамбі ― кущ, спеціально вирощений для рясного плодоношення та красивого поєднання з іншими рослинами. Виведений у Швеції, шляхом схрещування інших сортів смородини.