Яблуня райська на штамбі
Немає в наявності
750 грн
в избранное
Тип:
Артикул:ДМ63
Латинское название:
Размер:Висота 100 см
Контейнер:3 л.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Яблуня райська на штамбі ― декоративна яблуня, вражає своїм виглядом, особливо під час цвітіння.

Яблуня не висока до 3-4 м. Має міцний прямий стовбур. Пагони опушені, без колючок.

Листя овальної форми з загостреним кінцем. Довжина листків 5-7 см. Знизу опушені. Темно-зеленого кольору, гарно видно жилки.

Квіти численні, густо вкривають пагони. Діаметр квіток 2-3 см. Пелюстки гарного світло-рожевого кольору. Мають приємний солодкий аромат. Починає цвісти в середині квітня.

Плоди представлені маленькими яблучками, що достигають пізньою осінню. Яблучка в діаметрі 3-4 см, криваво-червоного кольору, терпкі на смак.

В основному цей сорт виведений для озеленення, але з плодів роблять варення. Яблука хоч і маленькі але дуже корисні, позитивно впливають на роботу кишково-шлункового тракту.

Смородина чорна на штамбі
Код товара: ДЦ-102
Смородина чорна на штамбі – це унікальна рослина у Вашому саду. Додатковим плюсом є те, що Вам не доведеться нагинатися для того, щоб зібрати плоди. Крім цього виглядає дуже цікаво та дуже гарно, будьте впевнені, що сусіди Вам позаздрять.
Йошта на штамбі
Код товара: ДШ01
Йошта на штамбі ― це гібрид, отриманий внаслідок схрещування чорної смородини та агрусу. Переваги йошти на штамбі в тому, що її легше збирати, плоди на нижніх гілках не торкаються землі, а також вона дуже красиво виглядає на фоні інших кущів.
Слива Піссарді на штамбі
Код товара: 30-401
Слива Піссарді на штамбі - щеплена рослина висоті 120 см. Стане окрасою деревно-чагарниковлї композиції. Вона чудово підходить для створення невисокої алеї, крона гарно піддається стрижці. Можна залишати її вільно рости, можна формувати "ідеальні кульки". на штамбі.
850 грн
купити