Яблуня райська Довго
есть в наличии
115 грн
в избранное купити
Тип:
Артикул:15-304
Латинское название:
Размер:
Контейнер:закритий корінь.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Яблуня райська Довго: дерево середньої величини (до 4-6 м) в залежності від догляду і грунту. Крона пірамідальна, кора жовтувато сіра. Листя довго-еліптичні, світло-зелені. Плодоносить на третій рік.

Плоди: пурпурного кольору, дрібні (до 20 г), кисло-солодкі на смак. Придатні для вживання, як в свіжому вигляді, так і для переробки (сушіння, вина, варення). Яблука зберігаються до 2-х місяців.

Особливості: висока врожайність і щорічне плодоношення. Сорт стійкий до морозу і парші. Висока декоративність листя. Цінні технічні качетсва.
Яблуня Роял Ред Делішес
Код товара: 10-121
Яблуня Роял Ред Делішес – зимовий сорт, американського походження. Даний сорт відрізняється не тільки врожаєм, а й має чудовий декоративний вигляд, особливо в період цвітіння.
140 грн
купити
TOP-продаж
Яблуня Голден Делішес
Код товара: 10-208
Яблуня Голден Делішес – сорт американської селекції, що відрізняється високою морозостійкістю, скороплідністю і високою та регулярною врожайністю. Термін дозрівання: в кінці вересня збирають плоди, проте вони можуть зберігатися аж до квітня, не втрачаючи свого неповторного аромату та соковитості.
109 грн
купити
Яблуня Скіфське золото
Код товара: 10-103
Яблуня Скіфське золото — ранній зимовий сорт вітчизняної селекції отриманий від схрещування гібридів сорту «Хонейголд».