Яблуня Лігол
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:плодові
Артикул:10-217
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Яблуня Лігол– сорт зимового терміну дозрівання, виведений в результаті схрещення сортів «Лінда» і «Голден Делішес» в Польському  інституті садівництва в 1972 році. За свій непримхливий характер та високу врожайність користується великою популярністю.

Форма: середньоросле дерево.

Термін дозрівання: вересень місяць.

Плоди: великі та дуже великі, округло-конічної форми жовто-зеленого кольору з насиченим червоним рум’янцем по всій поверхні плоду, соковиті, солодко-кислі на смак з приємним ароматом.

Вага плода: в середньому 250 г, деякі до 400 г.

Урожайність: дуже висока.

Підщепа54-118.

Особливості:  сорт  має високу стійкість до шкідників, зимостійкий, починає давати плоди рано, які довго зберігаються. Для молодих дерев рекомендовано проріджування крони для кращої плодової віддачі.

Яблуня Ред Кап, відкритий корінь
Код товара: 20-203
Яблуня Ред Кап - клон сорту Ред Делішес американської селекції. Відноситься до імунних осінніх сортів. Має покращені характеристики з серії Делішес. Термін дозрівання плодів - кінець вересня - початок жовтня.
79 грн
купити
Яблуня Граф Еззо
Код товара: 10-099
Яблуня Граф Еззо — зимовий сорт німецького походження.
Яблуня Дміана (імунний сорт)
Код товара: 110-009
Яблуня Дміана – зимовий сорт, який виведений шляхом вільного запилення сорту «Тодес». Сорт вважається імунним, через високий рівень стійкості до морозі та різного роду захворювань. Саме дерево невелике, але має великі та солодкі яблука, які довго зберігаються.