Яблуня Лігол
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:плодові
Артикул:10-217
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Яблуня Лігол– сорт зимового терміну дозрівання, виведений в результаті схрещення сортів «Лінда» і «Голден Делішес» в Польському  інституті садівництва в 1972 році. За свій непримхливий характер та високу врожайність користується великою популярністю.

Форма: середньоросле дерево.

Термін дозрівання: вересень місяць.

Плоди: великі та дуже великі, округло-конічної форми жовто-зеленого кольору з насиченим червоним рум’янцем по всій поверхні плоду, соковиті, солодко-кислі на смак з приємним ароматом.

Вага плода: в середньому 250 г, деякі до 400 г.

Урожайність: дуже висока.

Підщепа54-118.

Особливості:  сорт  має високу стійкість до шкідників, зимостійкий, починає давати плоди рано, які довго зберігаються. Для молодих дерев рекомендовано проріджування крони для кращої плодової віддачі.

Яблуня Злато (імунний сорт)
Код товара: 110-011
Яблуня Злато – суперурожайний зимовий сорт, який ідеально підійде для тих хто любить насолоджуватися яблучка постійно. Плоди великі та налиті, дуже соковиті та привабливі, їх так і хочеться з’їсти.
Яблуня Зарі Ред, в контейнері
Код товара: 10-218
Яблуня Зарі Ред – літній сорт, який був виведений в Бельгії та розроблений спеціально для професійних садів. Користується популярністю через гарний зовнішній вигляд та чудовий смак плодів. Яблуня має дивовижно привабливі плоди, які можуть похвалитися десертним смаком та ароматом. Можливо Єва саме за це яблуко віддала своє безсмертя? Варто перевірити))
79 грн
купити
Яблуня Вільямс Прайд, в контейнері
Код товара: 10-104
Яблуня Вільямс Прайд – літній сорт, виведений в США шляхом схрещування семи сортів. Багато в чому кращий за відомий сорт «Слава Победителям». Ідеальний варіант для джемів, варення та компотів.
79 грн
купити