Яблуня Лігол
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:плодові
Артикул:10-217
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Яблуня Лігол– сорт зимового терміну дозрівання, виведений в результаті схрещення сортів «Лінда» і «Голден Делішес» в Польському  інституті садівництва в 1972 році. За свій непримхливий характер та високу врожайність користується великою популярністю.

Форма: середньоросле дерево.

Термін дозрівання: вересень місяць.

Плоди: великі та дуже великі, округло-конічної форми жовто-зеленого кольору з насиченим червоним рум’янцем по всій поверхні плоду, соковиті, солодко-кислі на смак з приємним ароматом.

Вага плода: в середньому 250 г, деякі до 400 г.

Урожайність: дуже висока.

Підщепа54-118.

Особливості:  сорт  має високу стійкість до шкідників, зимостійкий, починає давати плоди рано, які довго зберігаються. Для молодих дерев рекомендовано проріджування крони для кращої плодової віддачі.

Яблуня Ред Джонапринц, в контейнері
Код товара: 10-105
Яблуня Ред Джонапринц— бельгійський пізньо осінній сорт.
79 грн
купити
Яблуня Лілея (імунний сорт)
Код товара: 110-012
Яблуня Лілея – сорт, плоди якого довго зберігаються. Виведений шляхом схрещування сортів «Рубін» та «Спартан». «Лілея» дуже стійка до хвороб та шкідників, не боїться зими та заморозків. Вже на третій рік після посадки отримаєте перші врожаї.
Яблуня Чемпіон
Код товара: АН01
Яблуня Чемпіон – сорт чеський, виведений ще у 1970 році шляхом схрещування сортів Ренет Оранжевий Кокса і Голден Делішес. Дерево має овальну крону, середньої густоти, слаборосле.