Яблуня Лігол
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:плодові
Артикул:10-217
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Яблуня Лігол– сорт зимового терміну дозрівання, виведений в результаті схрещення сортів «Лінда» і «Голден Делішес» в Польському  інституті садівництва в 1972 році. За свій непримхливий характер та високу врожайність користується великою популярністю.

Форма: середньоросле дерево.

Термін дозрівання: вересень місяць.

Плоди: великі та дуже великі, округло-конічної форми жовто-зеленого кольору з насиченим червоним рум’янцем по всій поверхні плоду, соковиті, солодко-кислі на смак з приємним ароматом.

Вага плода: в середньому 250 г, деякі до 400 г.

Урожайність: дуже висока.

Підщепа54-118.

Особливості:  сорт  має високу стійкість до шкідників, зимостійкий, починає давати плоди рано, які довго зберігаються. Для молодих дерев рекомендовано проріджування крони для кращої плодової віддачі.

Яблуня Злато (імунний сорт)
Код товара: 110-011
Яблуня Злато – суперурожайний зимовий сорт, який ідеально підійде для тих хто любить насолоджуватися яблучка постійно. Плоди великі та налиті, дуже соковиті та привабливі, їх так і хочеться з’їсти.
Яблуня Фукутамі
Код товара: 15-300
Яблуня Фукутамі: літній сорт. Середньоросле дерево, з віком формує широку і округлу крону. Плодоносить на третій рік після посадки.
109 грн
купити
Яблуня Мутсу Nk
Код товара: 10-096
Яблуня Мутсу Nk — зимовий сорт японської селекції, який є гібридом сорту «Мутсу», але те такий вибагливий до умов вирощування