Яблуня колоновидна Валюта
есть в наличии
99 грн
в избранное купити
Тип:колоновидні плодові
Артикул:22-005
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Яблуня колоновидна Валюта – зимостійкий сорт, отриманий в результаті гібридизації сортів «КВ6» та «OR38T17». Характеризується як дуже стійкий до хвороб та імунний. Висаджувати необхідно в місцях, які щедро обдаровує своїм теплом і світлом сонечко. Не потребує обробки хімікатами на весні через високий імунітет.

Яблука довго утримуються на дереві, не гниють та довго зберігаються. В плодоношення вступає вже на наступний рік після посадки!

Форма: колоновидне дерево, висота до 2 м.

Термін дозрівання: пізній (початок жовтня).

Плоди: круглої форми, червоно-жовті, середні та великі, солодкі та гарно зберігаються.

Вага плода100-250 грам.

Урожайність (в 4-5 років): мінімум 5-6 кг.

Особливості:  перед посадкою в яму помістіть дренаж, тому що яблуня не переносить близького залягання ґрунтових вод, перший рік необхідно на зиму прикривати, має товарний вигляд та гарні смакові властивості.

Яблуня колоновидна Джин (КВ-5), в контейнері
Код товара: 10-098
Яблуня колоновидна Джин (КВ-5) – середнього строку дозрівання. Виростає до 2-х метрів у висоту, починає давати плоди на 1-2 рік після посадки.
99 грн
купити
Яблуня Чемпіон
Код товара: АН01
Яблуня Чемпіон – сорт чеський, виведений ще у 1970 році шляхом схрещування сортів Ренет Оранжевий Кокса і Голден Делішес. Дерево має овальну крону, середньої густоти, слаборосле.
Яблуня Канділь Сінап, в контейнері
Код товара: 45-002
Яблуня Канділь Сінап – осінній сорт української селекції, особливістю якого є повільний ріст та унікальна форма яблук. Підходить для вирощування в самих несприятливих умовах, так як сорт морозостійкий та стійкий до хвороб.
79 грн
купити