Яблуня колоновидна Валюта
есть в наличии
99 грн
в избранное купити
Тип:колоновидні плодові
Артикул:22-005
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Яблуня колоновидна Валюта – зимостійкий сорт, отриманий в результаті гібридизації сортів «КВ6» та «OR38T17». Характеризується як дуже стійкий до хвороб та імунний. Висаджувати необхідно в місцях, які щедро обдаровує своїм теплом і світлом сонечко. Не потребує обробки хімікатами на весні через високий імунітет.

Яблука довго утримуються на дереві, не гниють та довго зберігаються. В плодоношення вступає вже на наступний рік після посадки!

Форма: колоновидне дерево, висота до 2 м.

Термін дозрівання: пізній (початок жовтня).

Плоди: круглої форми, червоно-жовті, середні та великі, солодкі та гарно зберігаються.

Вага плода100-250 грам.

Урожайність (в 4-5 років): мінімум 5-6 кг.

Особливості:  перед посадкою в яму помістіть дренаж, тому що яблуня не переносить близького залягання ґрунтових вод, перший рік необхідно на зиму прикривати, має товарний вигляд та гарні смакові властивості.

Яблуня Канзі, в контейнері
Код товара: 10-222
Яблуня Канзі – зимовий сорт родом із Бельгії, отриманий в результаті схрещування сортів «Гала Маст» та «Бребурн Хівел». Плоди мають гарну лежкість, ззовні дуже привабливі та декоративні. Саме дерево урожайне та не хворобливе.
Яблуня Сінап Алматинский
Код товара: 10-114
Яблуня Сінап Алматинский – зимовий сорт, в період плодоношення вступає на 4-5 рік після посадки. Сорт можна назвати «шоколадним»
TOP-продаж
Яблуня Фуджі Кіку
Код товара: 01С-53
Яблуня Фуджі Кіку – японська новинка пізнього терміну дозрівання, що цінується за плоди медового смаку. Термін дозрівання: урожай яблук збирають з 10-го жовтня і можуть зберігати до 8 місяців!