Яблуня Китайка Керр
есть в наличии
99 грн
в избранное купити
Тип:плодові
Артикул:70-108
Латинское название:
Размер:
Контейнер:відкритий корінь.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Яблуня Китайка Керр - декоративний сорт з рідкою кроною, білосніжним цвітінням та невеликими темно-червоними плодами. Гарно переносить санітарну обрізку. Використовується як декоративна та плодова культура, в групових та поодиноких композиціях. Плоди використовують в свіжому вигляді та для варення, джемів, компотів та соусів.

Розміри: висота 4-5 метра.

Квіти: білого кольору, зібрані в суцвіття, ароматні.

Плоди: темно-червоні, невеликі, вагою 40-50 грам, соковиті, смачні.

Термін дозрівання: вересень.

Особливості: надає перевагу освітленим ділянкам, легко переносить засуху, не вибаглива до грунтів та умов вирощування. Плоди довго зберігаються (грудень-січень), вступає в плодоношення на 3-4 рік.

 

Яблуня Скіфське золото, в контейнері
Код товара: 10-093
Яблуня Скіфське золото — український зимостійкий сорт.
Яблуня Зарі Ред, в контейнері
Код товара: 10-218
Яблуня Зарі Ред – літній сорт, який був виведений в Бельгії та розроблений спеціально для професійних садів. Користується популярністю через гарний зовнішній вигляд та чудовий смак плодів. Яблуня має дивовижно привабливі плоди, які можуть похвалитися десертним смаком та ароматом. Можливо Єва саме за це яблуко віддала своє безсмертя? Варто перевірити))
79 грн
купити
Яблуня Ред Боскоп
Код товара: СЯБ02
Яблуня Ред Боскоп – голандський сорт унікальних яблук, варення з яких виходить жовтоватого кольору. Яблука мають високий вміст заліза. Термін дозрівання: дозрівають в кінці жовтня, споживати можна у грудні.