Яблуня Джонаголд
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:
Артикул:01С-50
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Яблуня Джонаголд  - зимовий сорт американської селекції, виведений ще у 1943 р. Відрізняється скороплідністю.

 

Термін дозрівання: знімальна стиглість наступає в першій декаді жовтня. Проте плоди можуть зберігатися до середини квітня.

 

Плоди: жовто-зелені з червоним рум’янцем, масою біля 200 г. На смак вони соковиті, кисло-солодкі, м’якоть жовтенька, шкірка тоненька.

 

Переваги сорту: високо транспортабельний сорт, має гарний товарний вигляд плодів та тривалий термін зберігання. Джонатан входить в десятку найпопулярніших сортів в Україні.

 

Споживають яблука переважно у свіжому вигляді, проте можна сушити і використовувати для приготування чудового повидла та варення.

 

Підщепа: ММ-106

 Яблуня Гала Шнига, в контейнері
Код товара: 10-224
Яблуня Гала Шнига – осінній сорт раннього терміну дозрівання, виведений в Італії та є клоном сорту «Гала Роял». Підійде для приготування різноманітних страв та напоїв.
109 грн
купити
Яблуня Кадел
Код товара: 10-331
Яблуня Кадел – ранній осінній сорт французької селекції. Характеризується високими смаковими якостями, хорошим товарним виглядом та довгим терміном зберігання.
Яблуня колоновидна Валюта
Код товара: 22-005
Яблуня колоновидна Валюта – зимостійкий сорт, отриманий в результаті гібридизації сортів «КВ6» та «OR38T17». Характеризується як дуже стійкий до хвороб та імунний. Висаджувати необхідно в місцях, які щедро обдаровує своїм теплом і світлом сонечко. Не потребує обробки хімікатами на весні через високий імунітет.
129 грн
купити