Яблуня Джонаголд
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:
Артикул:01С-50
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Яблуня Джонаголд  - зимовий сорт американської селекції, виведений ще у 1943 р. Відрізняється скороплідністю.

 

Термін дозрівання: знімальна стиглість наступає в першій декаді жовтня. Проте плоди можуть зберігатися до середини квітня.

 

Плоди: жовто-зелені з червоним рум’янцем, масою біля 200 г. На смак вони соковиті, кисло-солодкі, м’якоть жовтенька, шкірка тоненька.

 

Переваги сорту: високо транспортабельний сорт, має гарний товарний вигляд плодів та тривалий термін зберігання. Джонатан входить в десятку найпопулярніших сортів в Україні.

 

Споживають яблука переважно у свіжому вигляді, проте можна сушити і використовувати для приготування чудового повидла та варення.

 

Підщепа: ММ-106

 Яблуня Вільямс Прайд, в контейнері
Код товара: 10-104
Яблуня Вільямс Прайд – літній сорт, виведений в США шляхом схрещування семи сортів. Багато в чому кращий за відомий сорт «Слава Победителям». Ідеальний варіант для джемів, варення та компотів.
79 грн
купити
Яблуня Гренні Сміт
Код товара: 01С-54
Яблуня Гренні Сміт – дуже популярний зимовий сорт зелених яблук. Термін дозрівання: яблука збираються у другій декаді жовтня. Вони можуть зберігатися до травня.
Яблуня Пінова, в контейнері
Код товара: 10-100
Яблуня Пінова (Pinova) – середньопізній німецький сорт, виведений шляхом схрещування двох сортів – "Клівія" та "Горден Делішес"
79 грн
купити