Яблуня Дельбар Жюбіле
есть в наличии
79 грн
в избранное купити
Тип:плодові
Артикул:10-086
Латинское название:
Размер:
Контейнер:відкритий корінь.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Яблуня Дельбар Жюбіле  –  зимовий сорт, виведений у Франції шляхом схрещування сортів "Лундбітроп" і "Голден Делішес". В залежності від технології вирощування може набувати різних відтінків від малинового до яскраво червоного. Має дуже гарні, смачні, соковиті та ошатні плоди

Плоди: великі, м’якоть соковита, кисло-солодка, щільна

Вага плодів: 190 – 250 г

Особливості: стійкість до дожів та жаркої погоди, морозостійкість, товарність, транспортабельність, урожайність. Рекомендовані запилювачі: Бребурн, Айдаред, Гала, Голден Делішес, Ред Делішес, Флори і ін.

Підщепа: 54-118

Яблуня Ренет Симиренко, в контейнері
Код товара: 10-209
Яблуня Ренет Симеренко– сорт осіннього терміну дозрівання, знайдений випадково Симиренком П.Ф. в 60-80 рр. ХІХ століття. Сорт користується великою народною популярністю за свої смакові характеристики та тривале зберігання плодів.
79 грн
купити
Новинка
Яблуня Байя Маріса (червоном'яса!)
Код товара: 70-109
Яблуня Байя Маріса - новий ранній зимовий сорт родом з Німеччини. Серія "Редлав" - яблунь з червоною м'якоттю. Сорт може вирощуватися на всій території України. Кущ середньорослий, морозостійкість висока. З плодів можна робити консервацію та вживати у свіжому вигляді.
150 грн
купити
Яблуня Гренні Сміт
Код товара: 01С-54
Яблуня Гренні Сміт – дуже популярний зимовий сорт зелених яблук. Термін дозрівання: яблука збираються у другій декаді жовтня. Вони можуть зберігатися до травня.