Яблуня Дельбар Жюбіле
есть в наличии
79 грн
в избранное купити
Тип:плодові
Артикул:10-086
Латинское название:
Размер:
Контейнер:відкритий корінь.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Яблуня Дельбар Жюбіле  –  зимовий сорт, виведений у Франції шляхом схрещування сортів "Лундбітроп" і "Голден Делішес". В залежності від технології вирощування може набувати різних відтінків від малинового до яскраво червоного. Має дуже гарні, смачні, соковиті та ошатні плоди

Плоди: великі, м’якоть соковита, кисло-солодка, щільна

Вага плодів: 190 – 250 г

Особливості: стійкість до дожів та жаркої погоди, морозостійкість, товарність, транспортабельність, урожайність. Рекомендовані запилювачі: Бребурн, Айдаред, Гала, Голден Делішес, Ред Делішес, Флори і ін.

Підщепа: 54-118

Яблуня Лілея (імунний сорт)
Код товара: 110-012
Яблуня Лілея – сорт, плоди якого довго зберігаються. Виведений шляхом схрещування сортів «Рубін» та «Спартан». «Лілея» дуже стійка до хвороб та шкідників, не боїться зими та заморозків. Вже на третій рік після посадки отримаєте перші врожаї.
Яблуня колоновидна Малюха
Код товара: 01С-56
Яблуня колоновидна Малюха – компактне деревце, висотою до 190 см, що вступає в плодоношення на наступний рік. Сорт осінній. Знімальна стиглість наступає у вересні.
99 грн
купити
Яблуня Рубінетте Россо
Код товара: 10-111
Яблуня Рубінетте Россо – зимовий сорт виведений в Швейцарії отриманий шляхом схрещування сортів «Кокс Пепін Оранж» та «Голден Делішес».
79 грн
купити