Яблуня Чемпіон
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:
Артикул:АН01
Латинское название:
Размер:
Контейнер:відкритий корінь.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Яблуня Чемпіон – сорт чеський, виведений ще у 1970 році шляхом схрещування сортів Ренет Оранжевий Кокса і Голден Делішес.

 

Дерево має овальну крону, середньої густоти, слаборосле.

 

Термін дозрівання: третя декада вересня – початок жовтня місяця. Проте плоди зберігаються при сприятливих для цього умовах до п’яти місяців.

 

Плоди: середнього розміру ( до 200 г), переважно однакові за розміром, овально-круглі, зеленувато-жовтого кольору з помаранчево-червоними полосками. Шкірочка тоненька, щільна і еластична. М’якоть дуже соковита та ароматна, кисло-солодка на смак, світлого зеленого кольору.

 

Переваги сорту:  висока стійкість проти парші та рясна урожайність.

 

Використовуються смачні плоди Чемпіона переважно у свіжому вигляді.

 

Підщепа: ММ-106.

 TOP-продаж
Яблуня Голден Делішес
Код товара: 10-208
Яблуня Голден Делішес – сорт американської селекції, що відрізняється високою морозостійкістю, скороплідністю і високою та регулярною врожайністю. Термін дозрівання: в кінці вересня збирають плоди, проте вони можуть зберігатися аж до квітня, не втрачаючи свого неповторного аромату та соковитості.
Яблуня Флоріна
Код товара: 10-211
Яблуня Флоріна – сорт пізнього терміну дозрівання, французького походження. Дерево середньо росле, крона округла, широка. Термін дозрівання: урожай збирають в кінці вересня – на початку жовтня. У холоді здатні зберігатися аж до червня.
79 грн
купити
Яблуня Недзвецького
Код товара: 10-119
Яблуня Недзвецького (Niedzwetzkyana) – багаторічний декоративний сорт для Вашого саду. Підходить для висадок в садах, на задні фони кущів та в одиночних посадках