Яблуня Берегиня (імунний сорт)
Немає в наявності
85 грн
в избранное
Тип:плодові
Артикул:110-008
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Яблуня Берегиня – зимовий імунний сорт, виведений шляхом схрещування сортів «Аскольда» та «Флоріна». Може вирощуватися на всій території України, а особливо підходить для дуже холодних регіонів, де інші сорти не виживають. В плодоношення вступає на 3 рік після висадки на постійне місце. Плоди можуть зберігатися аж до травня!!!

Плоди: великі та середні, фіолетового відтінку, що додає сорту ще й декоративності, мають сизий наліт. М’якоть щільна, але відкушується легко, дуже соковита та ароматна.

Вага плодів: 160-220 грам.

Урожайність: 30-45 кг з дерева.

Особливості: висока стійкість до хвороб та морозів, дуже урожайне, через це потребує нормування урожаю, яблуко довго зберігається та зберігає свій привабливий вигляд.

Яблуня Гала Шнига, в контейнері
Код товара: 10-224
Яблуня Гала Шнига – осінній сорт раннього терміну дозрівання, виведений в Італії та є клоном сорту «Гала Роял». Підійде для приготування різноманітних страв та напоїв.
79 грн
купити
Яблуня Хані Крісп
Код товара: 10-083
Яблуня Хані Крісп— пізньо осінній сорт яблук, які були виведені американськими селекціонерами. Один з найцінніших сортів
Яблуня Камео, в контейнері
Код товара: 10-091
Яблуня Камео - пізньо зимовий американський сорт, виведений шляхом схрещування сортів Голден Делішес і Ред Делісшес. Клубний сорт.