Яблуня Бені Шогун
Немає в наявності
79 грн
в избранное
Тип:плодові
Артикул:10-084
Латинское название:
Размер:
Контейнер:відкритий корінь.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Яблуня Бени Шогун (Beni Shogun) – дуже гарний ранній сорт клон сорту «Фуджі» завезених із Японії. Відрізняються забарвленням плодів та строком дозрівання.

Термін дозрівання:  кінець вересня

Плоди: червоного кольору, без характерного для «Фуджі» сірого накипу. Шкірка гладка, матова. М'якоть соковита, має ананасовий аромат. Одне яблучко 180-200 грам

Особливості: рекомендовані сорти запилювачі -  Голден Делішес, Рубінетте, Еверест, Айдаред, Джонаголд. Стійка до посухи, має достатню морозостійкість. Ідеально підходить для приготування випічки та на консервацію

Підщепа: 54-118

Яблуня Евеліна
Код товара: 10-220
Яблуня Евеліна – зимовий сорт німецької селекції, отриманий шляхом схрещення сортів «Клівія» і «Голден Делішес». Характеризується високою та регулярною врожайністю, смачними та ароматними плодами. Варто зазначити, що сорт швидко вступає в плодоношення, вже на 2 рік після посадки.
Яблуня Зарі Ред, в контейнері
Код товара: 10-218
Яблуня Зарі Ред – літній сорт, який був виведений в Бельгії та розроблений спеціально для професійних садів. Користується популярністю через гарний зовнішній вигляд та чудовий смак плодів. Яблуня має дивовижно привабливі плоди, які можуть похвалитися десертним смаком та ароматом. Можливо Єва саме за це яблуко віддала своє безсмертя? Варто перевірити))
Яблуня Дміана (імунний сорт)
Код товара: 110-009
Яблуня Дміана – зимовий сорт, який виведений шляхом вільного запилення сорту «Тодес». Сорт вважається імунним, через високий рівень стійкості до морозі та різного роду захворювань. Саме дерево невелике, але має великі та солодкі яблука, які довго зберігаються.