Яблуня Антонівка
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:
Артикул:01С-45
Латинское название:
Размер:
Контейнер:відкритий корінь.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Яблуня Антонівка  - осінній сорт добре знайомої з дитинства яблуні, сорт народної селекції.

 

Термін дозрівання:  плоди після достигання різко не осипаються, знімальна стиглість припадає на початок вересня. Плоди зберігаються при правильному температурному режимі до 92 днів.

 

Плоди: кругленької форми, світлого зеленого кольору. М’якоть  досить щільна, соковита, білувато-жовтого кольору. Шкірка гладка і еластична.

 

Врожайність з одного дерева у дорослому віці становить біля 120 кг.

 

Використовується для виготовлення повидла, пастили, мармеладу, різноманітних вин, компотів, а також для споживання у свіжому вигляді.

 

Сорт відрізняється  хорошою стійкістю до парші, зимостійкістю,  високою товарністю та транспортабельністю.  Антонівка – дуже популярний і усіма улюблений сорт.

 

Підщепа: 54118

 TOP-продаж
Яблуня Голден Делішес
Код товара: 10-208
Яблуня Голден Делішес – сорт американської селекції, що відрізняється високою морозостійкістю, скороплідністю і високою та регулярною врожайністю. Термін дозрівання: в кінці вересня збирають плоди, проте вони можуть зберігатися аж до квітня, не втрачаючи свого неповторного аромату та соковитості.
79 грн
купити
Яблуня Фуджі
Код товара: 10-101
Яблуня Фуджі – екзотичний сорт яблук, виведений японськими садоводами. Цей сорт є істинним скарбом для спражніх поціновувачів яблук
Яблуня Фукутамі
Код товара: 15-300
Яблуня Фукутамі: літній сорт. Середньоросле дерево, з віком формує широку і округлу крону. Плодоносить на третій рік після посадки.
79 грн
купити