Яблуня Антонівка
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:
Артикул:01С-45
Латинское название:
Размер:
Контейнер:відкритий корінь.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Яблуня Антонівка  - осінній сорт добре знайомої з дитинства яблуні, сорт народної селекції.

 

Термін дозрівання:  плоди після достигання різко не осипаються, знімальна стиглість припадає на початок вересня. Плоди зберігаються при правильному температурному режимі до 92 днів.

 

Плоди: кругленької форми, світлого зеленого кольору. М’якоть  досить щільна, соковита, білувато-жовтого кольору. Шкірка гладка і еластична.

 

Врожайність з одного дерева у дорослому віці становить біля 120 кг.

 

Використовується для виготовлення повидла, пастили, мармеладу, різноманітних вин, компотів, а також для споживання у свіжому вигляді.

 

Сорт відрізняється  хорошою стійкістю до парші, зимостійкістю,  високою товарністю та транспортабельністю.  Антонівка – дуже популярний і усіма улюблений сорт.

 

Підщепа: 54118

 Яблуня Сапфір
Код товара: 10-120
Яблуня Сапфір - пізньо зимовий український сорт.
79 грн
купити
TOP-продаж
Яблуня Голден Делішес
Код товара: 10-208
Яблуня Голден Делішес – сорт американської селекції, що відрізняється високою морозостійкістю, скороплідністю і високою та регулярною врожайністю. Термін дозрівання: в кінці вересня збирають плоди, проте вони можуть зберігатися аж до квітня, не втрачаючи свого неповторного аромату та соковитості.
Яблуня Настя (імунний сорт)
Код товара: 110-013
Яблуня Настя – літній сорт, виведений шляхом схрещування сортів «Віста Белла» та «Пріма». Стає популярним через високу стійкість до морозів, ідеально підходить для холодних регіонів, не мерзне. У плодоношення вступає на 2-3 рік після посадки.