Яблуня Антонівка
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:
Артикул:01С-45
Латинское название:
Размер:
Контейнер:відкритий корінь.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Яблуня Антонівка  - осінній сорт добре знайомої з дитинства яблуні, сорт народної селекції.

 

Термін дозрівання:  плоди після достигання різко не осипаються, знімальна стиглість припадає на початок вересня. Плоди зберігаються при правильному температурному режимі до 92 днів.

 

Плоди: кругленької форми, світлого зеленого кольору. М’якоть  досить щільна, соковита, білувато-жовтого кольору. Шкірка гладка і еластична.

 

Врожайність з одного дерева у дорослому віці становить біля 120 кг.

 

Використовується для виготовлення повидла, пастили, мармеладу, різноманітних вин, компотів, а також для споживання у свіжому вигляді.

 

Сорт відрізняється  хорошою стійкістю до парші, зимостійкістю,  високою товарністю та транспортабельністю.  Антонівка – дуже популярний і усіма улюблений сорт.

 

Підщепа: 54118

 Яблуня Ренет Симиренко, в контейнері
Код товара: 10-209
Яблуня Ренет Симеренко– сорт осіннього терміну дозрівання, знайдений випадково Симиренком П.Ф. в 60-80 рр. ХІХ століття. Сорт користується великою народною популярністю за свої смакові характеристики та тривале зберігання плодів.
79 грн
купити
Яблуня Дміана (імунний сорт)
Код товара: 110-009
Яблуня Дміана – зимовий сорт, який виведений шляхом вільного запилення сорту «Тодес». Сорт вважається імунним, через високий рівень стійкості до морозі та різного роду захворювань. Саме дерево невелике, але має великі та солодкі яблука, які довго зберігаються.
Яблуня Хані Крісп
Код товара: 10-083
Яблуня Хані Крісп— пізньо осінній сорт яблук, які були виведені американськими селекціонерами. Один з найцінніших сортів