В’яз плакучий "Кампердроуні" (на штамбі)
есть в наличии
1650 грн
в избранное купити
Тип:штамбові
Артикул:НН-012
Латинское название:Ulmus glabra
Размер:
Контейнер:ком землі.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

В’яз плакучий "Кампердроуні" - невелике, але дуже декоративне дерево, яке має зонтоподібну форму крону. Гілки плакучі, за рахунок чого має дерево нагадує падаючий водоспад. В'яз підходить для невеликих ділянок та для вирощування в місті, має високу стійкість до морозів та хвороб.

Розміри: в діаметрі сягає до 10 м, а у висоту до 5 м.

Листя: великі, по 15-20 см, блискучі, зеленого кольору,  на осінь жовтіють.

 

Особливості: можна садити на сонці або в напівтіні, на вологих та родючих грунтах. Не рекомендують садити біля груші чи смородини. Для формування широкої крони потрібна обрізка.


 

Верба "Хакуро-нішіки" на штамбі
Код товара: 30-022
Верба "Хакуро-нішіки" – декоративний стрижений шар на штамбі, який має вертикальні гілочки. Гілки спадають у вигляді фонтану на яких красуються зелено-жовті листочки. Прикрасить будь-який сад, часто використовується в ландшафтному дизайні та для любительських висадок.
650 грн
купити
Слива Піссарді на штамбі
Код товара: 30-401
Слива Піссарді на штамбі - щеплена рослина висоті 120 см. Стане окрасою деревно-чагарниковлї композиції. Вона чудово підходить для створення невисокої алеї, крона гарно піддається стрижці. Можна залишати її вільно рости, можна формувати "ідеальні кульки". на штамбі.
850 грн
купити
Порічка "Джонкер ван Тетс" на штамбі
Код товара: ДЦ-101
Порічка на штамбі «Джонкер Ван Тетс» – середньоранній високоврожайний сорт з Голландії виведений шляхом схрещування сортів двох сортів. Перевагою порічки на штамбі є те, що ягоди знаходяться на такому рівні, що їх зручно збирати.