Вишня Встреча
есть в наличии
99 грн
в избранное купити
Тип:плодові
Артикул:40-026
Латинское название:
Размер:
Контейнер:відкритий корінь.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Вишня "Встреча" – гібридний український сорт (вишня-черешня). Гарне компактне деревце досягає висоти двох метрів. Крона густа, гілки-понурі.

Плід: темно-червоний, вагою до 15 грамів. Сік з плоду темного кольору. М’якоть смачна,соковита, ніжна, ароматна. Третій або четвертий рік- період початку плодоношення. Це частково самоплідний сорт. З одного дерева можна зібрати до 30 кг врожаю (дорослого дерева). Популярний сорт через стійкість до хворіб та великі розміри плодів.
Супіщані, суглинкові,добре дреновані ґрунти підходять для посадки даного сорту.

Підщепа: магалебка.

Вишня Малишка, в контейнері
Код товара: 10-019
Вишня Малишка – гарний, компактний сорт. Дерево вишні є невеликим за розмірами. Саме через свою компактність він користується популярністю в садівників. Вже в другій половині червня придатний готовий для збору. З одного дерева можна зібрати до 30 кг врожаю! Чудовий показник.
89 грн
купити
Вишня Люцина
Код товара: 10-017
Вишня Люцина - польський, великоплідний сорт, стійкий до поганих кліматичних умов та хворіб. Дерево високе і сильноросле. Як і у інших сортів вишні при достатку тепла та сонця дозрівання плодів відбувається швидко. Інколи під час спекотних періодів та нестачі води плодименшають
Вишня Чорнокорка
Код товара: 10-613
Вишня Чорнокорка – сміливо можна називати цей сорт народною улюбленицею. Він користується популярністю в садоводів за такі характеристики, як: морозостійкість та десертний смак ягід. Плодоносити починає на 4-5 рік. Термін дозрівання: кінець червня – початок липня. Знімальна стиглість плодів – перша декада липня.
119 грн
купити