Вишня Встреча
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:плодові
Артикул:40-026
Латинское название:
Размер:
Контейнер:відкритий корінь.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Вишня "Встреча" – гібридний український сорт (вишня-черешня). Гарне компактне деревце досягає висоти двох метрів. Крона густа, гілки-понурі.

Плід: темно-червоний, вагою до 15 грамів. Сік з плоду темного кольору. М’якоть смачна,соковита, ніжна, ароматна. Третій або четвертий рік- період початку плодоношення. Це частково самоплідний сорт. З одного дерева можна зібрати до 30 кг врожаю (дорослого дерева). Популярний сорт через стійкість до хворіб та великі розміри плодів.
Супіщані, суглинкові,добре дреновані ґрунти підходять для посадки даного сорту.

Підщепа: магалебка.

Вишня колоновидна
Код товара: 100-109
Вишня колоновидна – ранньо-середнього терміну дозрівання. Популярний сорт серед садоводів який зарекомендував себе своїми компактними розмірами та смачними плодами, котрі будуть чудовою сировиною для приготування різних консервацій.
99 грн
купити
TOP-продаж
Вишня Шалунья
Код товара: 10-348
Вишня Шалунья – український сорт середнього терміну дозрівання, який був виведений селекціонерами Туровцевим та Туровцевою, шляхом схрещування сортів «Самсоновка» та «Киевская – 19». Кісточка легко відділяється, що підійде для тих хто любить заготовляти компоти та варення.
Вишня Любська
Код товара: СВ11
Вишня Любська – високоврожайний, самоплідний сорт російської селекції. Висота вишні 2-2,5 м. Плоди, що з’являються на пагонах-однорічках, соковиті та смачні.