Вишня Шалунья
Немає в наявності
89 грн
в избранное
Тип:плодові
Артикул:10-348
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Вишня "Шалунья"український сорт середнього терміну дозрівання, який був виведений селекціонерами Туровцевим та Туровцевою, шляхом схрещування сортів «Самсоновка» та «Киевская – 19». Кісточка легко відділяється, що підійде для тих хто любить заготовляти компоти та варення.

Термін дозрівання: кінець червня.

Плоди: великі, темного червоного кольору, м’якоть соковита та смачна.

Вага плодів: 5-6 г.

Урожайність: висока.

Особливості: не боїться зими та посухи, гарна врожайність, стійка до поширених хвороб, щоб вишня краще прийнялася при посадці додайте укорінювач Радіфарм+.

Рекомендовані обпилювачі:  Чорнокорка і черешні Валерій Чкалов та Вінка.

Вишня Чорнокорка, в контейнері
Код товара: 10-018
Вишня Чорнокорка – сорт української селекції. Дерево з округлою кроною. Добре переносить морози та посуху. Очікувати врожай можна на 3-4 рік після посадки
Вишня Ксенія
Код товара: СВ03
Вишня Ксенія - високоврожайний сорт середніх термінів дозрівання. Крона дерева округла, середніх темпів росту. Вже на третій рік після посадки з’являються плоди.
TOP-продаж
Вишня Шалунья
Код товара: 10-348
Вишня Шалунья – український сорт середнього терміну дозрівання, який був виведений селекціонерами Туровцевим та Туровцевою, шляхом схрещування сортів «Самсоновка» та «Киевская – 19». Кісточка легко відділяється, що підійде для тих хто любить заготовляти компоти та варення.