Вишня Малишка, в контейнері
есть в наличии
89 грн
в избранное купити
Тип:плодові
Артикул:10-019
Латинское название:
Размер:
Контейнер:3 л.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Вишня Малишка – гарний, компактний сорт. Дане дерево вишні є невеликим за розмірами. Саме через свою компактність він користується популярністю в садівників. Вже в другій половині червня врожай готовий для збору. З одного дерева можна зібрати  до 30 кг врожаю! Чудовий показник.

Переваги:

  • висока врожайність;
  • стійкість до хворію;
  • не потребує надмірного догляду.

Під час вибору місця для зростання, слід обирати ділянки на підвищеннях.

Супутніх дерев, можуть затінити вишню, тому її садять в освітлених ділянка, на легких суглинках. Малишка добре переносить морози.

Підщепа: магалебка.

Вишня колоновидна Ашинський гібрид
Код товара: 22-008
Вишня колоновидна «Ашинський гібрид» – літній сорт раннього терміну дозрівання, використовується як для декору так і для отримання плодів, має високу врожаність, кісточка легко відділяється, тому цей сорт гарно підійде для різного виду консервацій та для вживання в свіжому вигляді.
Вишня Норд Стар, в контейнері
Код товара: 21-005
Вишня Норд Стар це – сорт американської селекції. Дерево слаборосле, крона округла і середньо загущена. Плоди: темно-червоні, широко округлі, плотні, кисло-солодкі, дуже соковиті і приємні на смак. Масою до 5 г. Сік червоний.
Вишня Мелітопольська рання, в контейнері
Код товара: 10-349
Вишня Мелітопольська рання – сорт середнього терміну дозрівання, отриманий в результаті вільного запилення. Характеризується як невибаглива ні до умов вирощування, ні до погодніх умов. Плодоносити починає вже на 4-5 рік. Вишня має великі та смачні плоди з маленькою кісточкою, які використовують для виготовлення настоянок та компотів.