Вишня Малишка, в контейнері
есть в наличии
89 грн
в избранное купити
Тип:плодові
Артикул:10-019
Латинское название:
Размер:
Контейнер:3 л.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Вишня Малишка – гарний, компактний сорт. Дане дерево вишні є невеликим за розмірами. Саме через свою компактність він користується популярністю в садівників. Вже в другій половині червня врожай готовий для збору. З одного дерева можна зібрати  до 30 кг врожаю! Чудовий показник.

Переваги:

  • висока врожайність;
  • стійкість до хворію;
  • не потребує надмірного догляду.

Під час вибору місця для зростання, слід обирати ділянки на підвищеннях.

Супутніх дерев, можуть затінити вишню, тому її садять в освітлених ділянка, на легких суглинках. Малишка добре переносить морози.

Підщепа: магалебка.

Вишня Бистринка
Код товара: СВ09
Вишня Бистринка - гарне, низькоросле дерево. Його висота коливається в межах 2-2,5 метри. Крона цього дерева округла, не густа. Пагони не великі, голі, середньої довжини. Бруньки відхилені від пагонів. Листя зелене, матове, обернено - яйцевидної форми. Квіти білі зібрані у суцвіття до 4 шт. Плодоношення відбувається на однорічних пагонах або на сильно квітучих гілках.
Вишня Чорнокорка
Код товара: 10-613
Вишня Чорнокорка – сміливо можна називати цей сорт народною улюбленицею. Він користується популярністю в садоводів за такі характеристики, як: морозостійкість та десертний смак ягід. Плодоносити починає на 4-5 рік. Термін дозрівання: кінець червня – початок липня. Знімальна стиглість плодів – перша декада липня.
89 грн
купити
Вишня Чорнокорка, в контейнері
Код товара: 10-018
Вишня Чорнокорка – сорт української селекції. Дерево з округлою кроною. Добре переносить морози та посуху. Очікувати врожай можна на 3-4 рік після посадки