Вишня Малишка, в контейнері
есть в наличии
89 грн
в избранное купити
Тип:плодові
Артикул:10-019
Латинское название:
Размер:
Контейнер:3 л.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Вишня Малишка – гарний, компактний сорт. Дане дерево вишні є невеликим за розмірами. Саме через свою компактність він користується популярністю в садівників. Вже в другій половині червня врожай готовий для збору. З одного дерева можна зібрати  до 30 кг врожаю! Чудовий показник.

Переваги:

  • висока врожайність;
  • стійкість до хворію;
  • не потребує надмірного догляду.

Під час вибору місця для зростання, слід обирати ділянки на підвищеннях.

Супутніх дерев, можуть затінити вишню, тому її садять в освітлених ділянка, на легких суглинках. Малишка добре переносить морози.

Підщепа: магалебка.

Вишня Малишка
Код товара: 10-614
Вишня Малишка - ранній сорт вишні, яка здобула свою популярність завдяки своїй компактності, адже дерево у висоту 2-2,5 м, що дає можливість з легкістю збирати врожай.
89 грн
купити
Вишня Рання-2
Код товара: 10-021
Вишня Рання-2 – ранній продуктивний сорт. Дерево характеризується як невисоке та середньоросле. Кісточка гарно відділяється, тому часто використовується для консервації, виготовлення соків і вина
Вишня Люцина
Код товара: 10-017
Вишня Люцина - польський, великоплідний сорт, стійкий до поганих кліматичних умов та хворіб. Дерево високе і сильноросле. Як і у інших сортів вишні при достатку тепла та сонця дозрівання плодів відбувається швидко. Інколи під час спекотних періодів та нестачі води плодименшають