Вишня Малишка, в контейнері
есть в наличии
89 грн
в избранное купити
Тип:плодові
Артикул:10-019
Латинское название:
Размер:
Контейнер:3 л.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Вишня Малишка – гарний, компактний сорт. Дане дерево вишні є невеликим за розмірами. Саме через свою компактність він користується популярністю в садівників. Вже в другій половині червня врожай готовий для збору. З одного дерева можна зібрати  до 30 кг врожаю! Чудовий показник.

Переваги:

  • висока врожайність;
  • стійкість до хворію;
  • не потребує надмірного догляду.

Під час вибору місця для зростання, слід обирати ділянки на підвищеннях.

Супутніх дерев, можуть затінити вишню, тому її садять в освітлених ділянка, на легких суглинках. Малишка добре переносить морози.

Підщепа: магалебка.

Вишня Ночка
Код товара: 10-612
Вишня Ночка – гібрид черешні Валерій Чкалов та вишні Норд Стар. Він поєднав у собі морозостійкість вишні та великі соковиті плоди черешні. Ідеальний запилювач.
Вишня Люцина
Код товара: 10-017
Вишня Люцина - польський, великоплідний сорт, стійкий до поганих кліматичних умов та хворіб. Дерево високе і сильноросле. Як і у інших сортів вишні при достатку тепла та сонця дозрівання плодів відбувається швидко. Інколи під час спекотних періодів та нестачі води плодименшають
Вишня Любська
Код товара: СВ11
Вишня Любська – високоврожайний, самоплідний сорт російської селекції. Висота вишні 2-2,5 м. Плоди, що з’являються на пагонах-однорічках, соковиті та смачні.