Вишня Любська
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СВ11
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Вишня Любська – високоврожайний, самоплідний сорт російської селекції. Висота вишні 2-2,5 м. Плоди, що з’являються на пагонах-однорічках, соковиті та смачні. Продукти переробки вишні: цукати, компот, варення, різноманітні десерти і ін. Плоди добре транспортуються. Плодоносить вишня вже на третій рік свого росту після садіння. 
Популярності сорт здобув у садівників завдяки своїм декоративним властивостям. 
При гарному догляді та формуванні крони вишня «Любська» віддячить Вам своєю красою та чудовими щорічними врожаями.

Підщепа: магалебка

Вишня колоновидна Ашинський гібрид
Код товара: 22-008
Вишня колоновидна «Ашинський гібрид» – літній сорт раннього терміну дозрівання, використовується як для декору так і для отримання плодів, має високу врожаність, кісточка легко відділяється, тому цей сорт гарно підійде для різного виду консервацій та для вживання в свіжому вигляді.
Вишня Молодіжна
Код товара: 01С-4
Вишня Молодіжна це – дерева невисокого росту (2,5м), з округлої крони з трішки пониклими гілками. Термін дозрівання: пізній, кінець липня.
Вишня Малишка, в контейнері
Код товара: 10-019
Вишня Малишка – гарний, компактний сорт. Дерево вишні є невеликим за розмірами. Саме через свою компактність він користується популярністю в садівників. Вже в другій половині червня придатний готовий для збору. З одного дерева можна зібрати до 30 кг врожаю! Чудовий показник.
89 грн
купити