Вишня Любська
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СВ11
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Вишня Любська – високоврожайний, самоплідний сорт російської селекції. Висота вишні 2-2,5 м. Плоди, що з’являються на пагонах-однорічках, соковиті та смачні. Продукти переробки вишні: цукати, компот, варення, різноманітні десерти і ін. Плоди добре транспортуються. Плодоносить вишня вже на третій рік свого росту після садіння. 
Популярності сорт здобув у садівників завдяки своїм декоративним властивостям. 
При гарному догляді та формуванні крони вишня «Любська» віддячить Вам своєю красою та чудовими щорічними врожаями.

Підщепа: магалебка

Вишня Встреча
Код товара: 40-026
Вишня "Встреча" – гібридний український сорт (вишня-черешня). Гарне компактне деревце досягає висоти двох метрів. Крона густа, гілки-понурі.
TOP-продаж
Вишня Шалунья
Код товара: 10-348
Вишня Шалунья – український сорт середнього терміну дозрівання, який був виведений селекціонерами Туровцевим та Туровцевою, шляхом схрещування сортів «Самсоновка» та «Киевская – 19». Кісточка легко відділяється, що підійде для тих хто любить заготовляти компоти та варення.
Вишня Люцина
Код товара: 10-017
Вишня Люцина - польський, великоплідний сорт, стійкий до поганих кліматичних умов та хворіб. Дерево високе і сильноросле. Як і у інших сортів вишні при достатку тепла та сонця дозрівання плодів відбувається швидко. Інколи під час спекотних періодів та нестачі води плодименшають