Вишня Ксенія
Немає в наявності
89 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СВ03
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Вишня Ксенія - високоврожайний сорт середніх термінів дозрівання. Крона дерева округла, середніх темпів росту. Вже на третій рік свого зростання з’являються плоди. Варто зазначити, що плодоносить сорт дуже рясно.
Плоди округло форми, вагою до 8 грамів. Колір темно-червоний, плоди з гарним відривом від плодоніжки. М’якоть соковита, чудового солодкого, смаку. Стиглість настає у червня.
Переваги сорту:

  • зимо-морозостійкість;
  • стійкість до хворіб;
  • десертні плоди.

Вишня часто вражається хворобами, але даний сорт наділений cтійкий до кокомікозу та холодних зим. Плоди з великим вмістом корисних речовин: кислот, цукрів та вітамінів.
Чудовим опилювачем вситупає: "Вишня Малышка"
Підщепа: магалебка.

Вишня Чорнокорка, в контейнері
Код товара: 10-018
Вишня Чорнокорка – сорт української селекції. Дерево з округлою кроною. Добре переносить морози та посуху. Очікувати врожай можна на 3-4 рік після посадки
Вишня Бистринка
Код товара: СВ09
Вишня Бистринка - гарне, низькоросле дерево. Його висота коливається в межах 2-2,5 метри. Крона цього дерева округла, не густа. Пагони не великі, голі, середньої довжини. Бруньки відхилені від пагонів. Листя зелене, матове, обернено - яйцевидної форми. Квіти білі зібрані у суцвіття до 4 шт. Плодоношення відбувається на однорічних пагонах або на сильно квітучих гілках.
Вишня Встреча
Код товара: 40-026
Вишня "Встреча" – гібридний український сорт (вишня-черешня). Гарне компактне деревце досягає висоти двох метрів. Крона густа, гілки-понурі.