Вишня Ксенія
Немає в наявності
89 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СВ03
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Вишня Ксенія - високоврожайний сорт середніх термінів дозрівання. Крона дерева округла, середніх темпів росту. Вже на третій рік свого зростання з’являються плоди. Варто зазначити, що плодоносить сорт дуже рясно.
Плоди округло форми, вагою до 8 грамів. Колір темно-червоний, плоди з гарним відривом від плодоніжки. М’якоть соковита, чудового солодкого, смаку. Стиглість настає у червня.
Переваги сорту:

  • зимо-морозостійкість;
  • стійкість до хворіб;
  • десертні плоди.

Вишня часто вражається хворобами, але даний сорт наділений cтійкий до кокомікозу та холодних зим. Плоди з великим вмістом корисних речовин: кислот, цукрів та вітамінів.
Чудовим опилювачем вситупає: "Вишня Малышка"
Підщепа: магалебка.

Вишня Іграшка
Код товара: 01С-3
Вишня Іграшка це – сильноросле дерево з округлою кроною. Плоди серцевидної форми, темно-червоні, великі.
TOP-продаж
Вишня Шалунья
Код товара: 10-348
Вишня Шалунья – український сорт середнього терміну дозрівання, який був виведений селекціонерами Туровцевим та Туровцевою, шляхом схрещування сортів «Самсоновка» та «Киевская – 19». Кісточка легко відділяється, що підійде для тих хто любить заготовляти компоти та варення.
89 грн
купити
Вишня Ерді Бетермо
Код товара: 10-610
Вишня Ерді Бетермо – середньо-ранній сорт венгерської селекції отриманий в результаті схрещування сортів "Панда" і "Велика англійська". Плодоносити починає на 5 рік після висадки
89 грн
купити