Вишня Ксенія
Немає в наявності
89 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СВ03
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Вишня Ксенія - високоврожайний сорт середніх термінів дозрівання. Крона дерева округла, середніх темпів росту. Вже на третій рік свого зростання з’являються плоди. Варто зазначити, що плодоносить сорт дуже рясно.
Плоди округло форми, вагою до 8 грамів. Колір темно-червоний, плоди з гарним відривом від плодоніжки. М’якоть соковита, чудового солодкого, смаку. Стиглість настає у червня.
Переваги сорту:

  • зимо-морозостійкість;
  • стійкість до хворіб;
  • десертні плоди.

Вишня часто вражається хворобами, але даний сорт наділений cтійкий до кокомікозу та холодних зим. Плоди з великим вмістом корисних речовин: кислот, цукрів та вітамінів.
Чудовим опилювачем вситупає: "Вишня Малышка"
Підщепа: магалебка.

Вишня Ксенія
Код товара: СВ03
Вишня Ксенія - високоврожайний сорт середніх термінів дозрівання. Крона дерева округла, середніх темпів росту. Вже на третій рік після посадки з’являються плоди.
Вишня Малишка
Код товара: 10-614
Вишня Малишка - ранній сорт вишні, яка здобула свою популярність завдяки своїй компактності, адже дерево у висоту 2-2,5 м, що дає можливість з легкістю збирати врожай.
89 грн
купити
Вишня Чорнокорка, в контейнері
Код товара: 10-018
Вишня Чорнокорка – сорт української селекції. Дерево з округлою кроною. Добре переносить морози та посуху. Очікувати врожай можна на 3-4 рік після посадки