Вишня колоновидна
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:
Артикул:100-109
Латинское название:
Размер:
Контейнер:відкритий корінь.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Вишня колоновидна  – середньоранній сорт, який користується популярністю, по-перше, за гарну урожайність та великі плоди, а по-друге за свої смакові властивості, які дуже підходять для начинки для пирогів та для консервації. Не потребує особливого догляду та росте тільки вверх, має унікальний декоративний вигляд.

Термін дозрівання: початок липня.

Розміри: висота не більше 2,5 м.

Плоди: великі, соковиті, ароматні та смачні. М’якоть тьмяна та щільна.

Вага плода: 11-14 г.

Урожайність: висока.

Особливості:  рекомендовано вкривати на зиму в перші роки після посадки, стійка до морозів та хвороб, в плодоношення вступає на 2-3 рік після посадки.

Вишня колоновидна "Ашинський гібрид"
Код товара: 22-008
Вишня колоновидна «Ашинський гібрид» – ранній сорт, який отриманий від сорту «Ашинський». Використовують для декоративних цілей та отримання урожаю. Має високу стійкість до хвороб, плоди при достиганні не опадають і не гниють.
155 грн
99 грн
купити
Вишня колоновидна
Код товара: 100-109
Вишня колоновидна – середньоранній сорт, який користується популярністю, по-перше, за гарну урожайність та великі плоди, а по-друге за свої смакові властивості, які дуже підходять для начинки для пирогів та для консервації. Не потребує особливого догляду та росте тільки вверх, має унікальний декоративний вигляд.