Вишня колоновидна
есть в наличии
99 грн
в избранное купити
Тип:
Артикул:100-109
Латинское название:
Размер:
Контейнер:відкритий корінь.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Вишня колоновидна  – середньоранній сорт, який користується популярністю, по-перше, за гарну урожайність та великі плоди, а по-друге за свої смакові властивості, які дуже підходять для начинки для пирогів та для консервації. Не потребує особливого догляду та росте тільки вверх, має унікальний декоративний вигляд.

Термін дозрівання: початок липня.

Розміри: висота не більше 2,5 м.

Плоди: великі, соковиті, ароматні та смачні. М’якоть тьмяна та щільна.

Вага плода: 11-14 г.

Урожайність: висока.

Особливості:  рекомендовано вкривати на зиму в перші роки після посадки, стійка до морозів та хвороб, в плодоношення вступає на 2-3 рік після посадки.

Вишня колоновидна
Код товара: 100-109
Вишня колоновидна – середньоранній сорт, який користується популярністю, по-перше, за гарну урожайність та великі плоди, а по-друге за свої смакові властивості, які дуже підходять для начинки для пирогів та для консервації. Не потребує особливого догляду та росте тільки вверх, має унікальний декоративний вигляд.
99 грн
купити
Вишня колоновидна "Ашинський гібрид"
Код товара: 22-008
Вишня колоновидна «Ашинський гібрид» – ранній сорт, який отриманий від сорту «Ашинський». Використовують для декоративних цілей та отримання урожаю. Має високу стійкість до хвороб, плоди при достиганні не опадають і не гниють.
155 грн
99 грн
купити