Вишня Харитонівська
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СВ05
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Вишня Харитонівська - чудовий високоврожайний, морозостійкий сорт. Строки дозрівання плодів – середні.
Плоди вишні Харитонівська відмінні за своїми смаковими якостями. Самоплідний сорт. Шкірочка плодів тонка, червона. Вишня наділена витонченим смаком та багатим вмістом корисних речовин. М’якоть соковита та ніжна. Під час транспортування плоди зберігають свою форму.
Підщепа: магалебка.

TOP-продаж
Вишня Нефріс
Код товара: 10-020
Вишня Нефріс – середньоранній сорт польської селекції. Вступає в плодоношення на 4-5 рік після посадки. Плоди підходять для вживання в свіжому вигляді, для заморозки та консервації
89 грн
купити
Вишня колоновидна Ашинський гібрид
Код товара: 22-008
Вишня колоновидна «Ашинський гібрид» – літній сорт раннього терміну дозрівання, використовується як для декору так і для отримання плодів, має високу врожаність, кісточка легко відділяється, тому цей сорт гарно підійде для різного виду консервацій та для вживання в свіжому вигляді.
155 грн
99 грн
купити
Новинка
Вишня "Шоколадниця"
Код товара: 110-108
Вишня "Шоколадниця" - сорт середнього терміну дозрівання російської селекції виведений в результаті схрещування сортів "Любська" та "Ширпотреб" чорна. "Шоколадниця" - універсальний сорт, можна використовувати для заготівлі консервацій або вживати у свіжому вигляді. Плоди мають товарний вигляд та добре зберігаються.