Вишня Ерді Бетермо
есть в наличии
89 грн
в избранное купити
Тип:плодові
Артикул:10-610
Латинское название:
Размер:
Контейнер:відкритий корінь.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Вишня Ерді Бетермо середньо-ранній сорт венгерської селекції отриманий в результаті схрещування сортів "Панда" і "Велика англійська".  Плодоносити починає на 5 рік після висадки

Термін дозрівання: початок липня

Плоди: смачні, темно-червоні, м’якоть соковита, смак кисло-солодкий, кісточка легко відділяється

Вага плодів: 6-8 г

Врожайність (в дорослому віці): 30-49 кг

Особливості: урожайність, середній рівень зимо- та посухостійкості, стійкість до хвороб, потребує обпилювачів, відмінна транспортабельність

Підщепа: магалебка

Вишня колоновидна
Код товара: 100-109
Вишня колоновидна – ранньо-середнього терміну дозрівання. Популярний сорт серед садоводів який зарекомендував себе своїми компактними розмірами та смачними плодами, котрі будуть чудовою сировиною для приготування різних консервацій.
99 грн
купити
Вишня Чорнокорка
Код товара: 10-613
Вишня Чорнокорка – сміливо можна називати цей сорт народною улюбленицею. Він користується популярністю в садоводів за такі характеристики, як: морозостійкість та десертний смак ягід. Плодоносити починає на 4-5 рік. Термін дозрівання: кінець червня – початок липня. Знімальна стиглість плодів – перша декада липня.
89 грн
купити
Вишня Ночка
Код товара: 10-612
Вишня Ночка – гібрид черешні Валерій Чкалов та вишні Норд Стар. Він поєднав у собі морозостійкість вишні та великі соковиті плоди черешні. Ідеальний запилювач.
89 грн
купити