Вишня Чудо
есть в наличии
110 грн
89 грн
в избранное купити
Тип:плодові
Артикул:10-611
Латинское название:
Размер:
Контейнер:відкритий корінь.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Вишня Чудо це – найкращий гібрид вишні та черешні. По силі росту схожий на вишню. Якщо крону не формувати, то вона буде вузько пірамідальною. Саме тому гілки рекомендують відтягувати в сторони. Перші плоди з’являються на другий-третій рік. Сорт само безплідний.

 

Термін дозрівання: ранній.

 

Плоди дуже крупні (9 г), солодкі, темні з вишнево-черешневим ароматом.

 

Відрізняється високою зимостійкістю та хворобостійкістю.

 

Урожайність дуже висока кожного року при правильному підборі опилювачів (найкращими є черешні, особливо, Валерій Чкалов).

 

Підщепа: магалебка.

 Вишня Ерді Бетермо
Код товара: 10-610
Вишня Ерді Бетермо – середньо-ранній сорт венгерської селекції отриманий в результаті схрещування сортів "Панда" і "Велика англійська". Плодоносити починає на 5 рік після висадки
89 грн
купити
Вишня Ночка
Код товара: 10-612
Вишня Ночка – гібрид черешні Валерій Чкалов та вишні Норд Стар. Він поєднав у собі морозостійкість вишні та великі соковиті плоди черешні. Ідеальний запилювач.
89 грн
купити
Новинка
Вишня "Шоколадниця"
Код товара: 110-108
Вишня "Шоколадниця" - сорт середнього терміну дозрівання російської селекції виведений в результаті схрещування сортів "Любська" та "Ширпотреб" чорна. "Шоколадниця" - універсальний сорт, можна використовувати для заготівлі консервацій або вживати у свіжому вигляді. Плоди мають товарний вигляд та добре зберігаються.