Вишня Чудо
есть в наличии
110 грн
89 грн
в избранное купити
Тип:плодові
Артикул:10-611
Латинское название:
Размер:
Контейнер:відкритий корінь.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Вишня Чудо це – найкращий гібрид вишні та черешні. По силі росту схожий на вишню. Якщо крону не формувати, то вона буде вузько пірамідальною. Саме тому гілки рекомендують відтягувати в сторони. Перші плоди з’являються на другий-третій рік. Сорт само безплідний.

 

Термін дозрівання: ранній.

 

Плоди дуже крупні (9 г), солодкі, темні з вишнево-черешневим ароматом.

 

Відрізняється високою зимостійкістю та хворобостійкістю.

 

Урожайність дуже висока кожного року при правильному підборі опилювачів (найкращими є черешні, особливо, Валерій Чкалов).

 

Підщепа: магалебка.

 Вишня Бистринка
Код товара: СВ09
Вишня Бистринка - гарне, низькоросле дерево. Його висота коливається в межах 2-2,5 метри. Крона цього дерева округла, не густа. Пагони не великі, голі, середньої довжини. Бруньки відхилені від пагонів. Листя зелене, матове, обернено - яйцевидної форми. Квіти білі зібрані у суцвіття до 4 шт. Плодоношення відбувається на однорічних пагонах або на сильно квітучих гілках.
Вишня Норд Стар, в контейнері
Код товара: 21-005
Вишня Норд Стар це – сорт американської селекції. Дерево слаборосле, крона округла і середньо загущена. Плоди: темно-червоні, широко округлі, плотні, кисло-солодкі, дуже соковиті і приємні на смак. Масою до 5 г. Сік червоний.
Вишня Чудо
Код товара: 10-611
Вишня Чудо це – найкращий гібрид вишні та черешні. По силі росту схожий на вишню. Якщо крону не формувати, то вона буде вузько пірамідальною.
110 грн
89 грн
купити