Вишня Чорнокорка, в контейнері
Немає в наявності
89 грн
в избранное
Тип:плодові
Артикул:10-018
Латинское название:
Размер:
Контейнер:3 л.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Вишня Чорнокорка – сорт української селекції. Дерево з округлою кроною. Добре переносить морози та посуху. Очікувати врожай можна на 3-4 рік після посадки

Плоди: бордові, блискучі. М’якоть солодка на смак. Плоди добре тримаються на плодоніжці. Вага плоду 4-5 грамів. Врожай з одного дерева до 25-30 кг. При гарному догляді показник може зрости і до 55 кг.
Садіння проводять весною. Ділянка місця росту вишні повинна бути віддалена від інших дерев, щоб уникнути затінення. Після садіння вишню поливають з високою інтенсивністю та частою періодичністю

Підщепа: магалебка

Вишня Пам'яті Вавілова,в контейнері
Код товара: 10-349
Вишня Пам’яті Вавілова – сорт російської селекції, отриманий шляхом відбору сіянця невідомого сорту. Приносить великий врожай та має чудові смакові характеристики. Дерево швидкоросле, самоплідне.
Вишня колоновидна
Код товара: 100-109
Вишня колоновидна – ранньо-середнього терміну дозрівання. Популярний сорт серед садоводів який зарекомендував себе своїми компактними розмірами та смачними плодами, котрі будуть чудовою сировиною для приготування різних консервацій.
99 грн
купити
Вишня Ночка
Код товара: 10-612
Вишня Ночка – гібрид черешні Валерій Чкалов та вишні Норд Стар. Він поєднав у собі морозостійкість вишні та великі соковиті плоди черешні. Ідеальний запилювач.