Вишня Ерді Бетермо
Код товара: 10-610
Вишня Ерді Бетермо – середньо-ранній сорт венгерської селекції отриманий в результаті схрещування сортів "Панда" і "Велика англійська". Плодоносити починає на 5 рік після висадки
119 грн
купити
TOP-продаж
Вишня Шалунья
Код товара: 10-348
Вишня Шалунья – український сорт середнього терміну дозрівання, який був виведений селекціонерами Туровцевим та Туровцевою, шляхом схрещування сортів «Самсоновка» та «Киевская – 19». Кісточка легко відділяється, що підійде для тих хто любить заготовляти компоти та варення.
119 грн
купити
Вишня Чорнокорка
Код товара: 10-613
Вишня Чорнокорка – сміливо можна називати цей сорт народною улюбленицею. Він користується популярністю в садоводів за такі характеристики, як: морозостійкість та десертний смак ягід. Плодоносити починає на 4-5 рік. Термін дозрівання: кінець червня – початок липня. Знімальна стиглість плодів – перша декада липня.
119 грн
купити
Вишня Іграшка
Код товара: 01С-3
Вишня Іграшка це – сильноросле дерево з округлою кроною. Плоди серцевидної форми, темно-червоні, великі.
Вишня Встреча
Код товара: 40-026
Вишня "Встреча" – гібридний український сорт (вишня-черешня). Гарне компактне деревце досягає висоти двох метрів. Крона густа, гілки-понурі.
Вишня Чудо
Код товара: 10-611
Вишня Чудо це – найкращий гібрид вишні та черешні. По силі росту схожий на вишню. Якщо крону не формувати, то вона буде вузько пірамідальною.
Вишня Ночка
Код товара: 10-612
Вишня Ночка – гібрид черешні Валерій Чкалов та вишні Норд Стар. Він поєднав у собі морозостійкість вишні та великі соковиті плоди черешні. Ідеальний запилювач.
Вишня Люцина
Код товара: 10-017
Вишня Люцина - польський, великоплідний сорт, стійкий до поганих кліматичних умов та хворіб. Дерево високе і сильноросле. Як і у інших сортів вишні при достатку тепла та сонця дозрівання плодів відбувається швидко. Інколи під час спекотних періодів та нестачі води плодименшають
Новинка
Вишня "Шоколадниця"
Код товара: 110-108
Вишня "Шоколадниця" - сорт середнього терміну дозрівання російської селекції виведений в результаті схрещування сортів "Любська" та "Ширпотреб" чорна. "Шоколадниця" - універсальний сорт, можна використовувати для заготівлі консервацій або вживати у свіжому вигляді. Плоди мають товарний вигляд та добре зберігаються.
Вишня Малишка, в контейнері
Код товара: 10-019
Вишня Малишка – гарний, компактний сорт. Дерево вишні є невеликим за розмірами. Саме через свою компактність він користується популярністю в садівників. Вже в другій половині червня придатний готовий для збору. З одного дерева можна зібрати до 30 кг врожаю! Чудовий показник.

Саджанці вишні

  Вишня – кісточковий фрукт, який люблять усі. З початком літа найпершими солодощами з саду є саме вишня. Зазвичай вишня є деревом з декількома стовбурами висотою від 1 до 3 метрів. Найкращими для посадки та закладання садку є вишня саджанці якої мають 2 роки, тому що їхня коренева система  почала формуватися та фруктові саджанці вже перезимували. У нас є різноманітні сорти вишнірання вишня (сорт Нефріс або  Чудо), середнього терміну дозрівання (сорт Шалунья, Мелітопольська, Люцина)  та пізня вишня (сорт Норд Стар та інші).

Купити саджанці вишні в Києві

 Купити саджанці вишні можна на сайті zeleno.in.ua або в садовому центрі «Зелено», щоб потім ласувати наливками, варенням, джемом, а також приготувати сік, компот або сироп. Але при термічній обробці плоди майже втрачають свою користь, тому найкраще вживати вишню в свіжому вигляді або в якості додатків до різних страв. Також використовують листя вишні, щоб додавати у чай або для консервацій.

Купити саджанці вишні на розсаднику

  Саджанці вишні можливо купити з відкритою кореневою системою  та з закритою (в контейнері з землею). Наші спеціалісти зможуть допомогти Вам зробити найкращий вибір саджанців вишні.