Виноград Юліан
Немає в наявності
79 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СВ04
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Виноград Юліан  гібридна форма винограду. Достигає рано. 

Ягоди витягнуті, розового кольору. Ягоди крупні. Довжина їх до 4 см. До 2 см в діаметрі. Ягода не тверда, проте хрустка. Приємна на смак. Містить багато цукру. Маса ягоди близько 15-18 г, зібрані у грону, масою до 1 кг.

ВАЖЛИВО: Потребує хорошого догляду. Поливати його під час цвітіння суворо заборонено. Рекомендують поливати також восени, після дозрівання плодів.

Виноград сорту Юліана чудово прикрасить вашу садибу, і порадує смачними плодами на вашому столі.

Виноград кишмиш Тхортон
Код товара: 50-010
Виноград кишмиш Тхортон – новий ранній сорт родом із США. Якщо Ви хочете смакувати виноградом не докладаючи великих зусиль у догляді, тоді цей сорт саме для Вас! Також можна використовувати в якості озеленення та дизайну альтанок чи арок.
Виноград технічний Маркет (дуже морозостійкий!)
Код товара: 200-016
Виноград Маркет - технічний сорт, який може витримувати морози без укриття до -35-38 С. Виведений в результаті схрещування сортів "МС 1094" x "Рава 262" в 1989 році.. Це винний сорт, який поєднує в собі високу морозостійкість та неймовірну якість вин, які з нього виходять.
Виноград Анжеліка
Код товара: 50-011
Виноград Анжеліка – гібридний столовий сорт раннього терміну дозрівання, який вихваляють за його красу та неймовірний смак. Підходить для вирощування на всій території країни. Сорт є скороспілим та дуже урожайним, плоди мають прекрасний товарний вигляд.