Виноград винний Дублянський
Немає в наявності
99 грн
в избранное
Тип:ягідні
Артикул:50-003
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Виноград винний Дублянський – ранній неукривний сорт, отримав свою назву від міста Дубляни, що на Західній Україні. Характеризується гарними смаковими якостями, високою стійкістю до негативних погодніх умов та невибагливістю у догляді. Смак медовий, приємний, підходь для виготовлення соків та вина.

Термін дозрівання: 110-115 днів

Форма: сильнорослий кущ

Ягоди: овальної форми, білого кольору, 1-2 см, вагою 4-5 г, м’якоть щільна, ягідка має 1-2 кісточки, смак солодкий

Маса грона: 150-220 г

Особливості: висока стійкість до хвороб та шкідників, морозостійкість, універсальність, транспортабельність

Рекомендації: виноград Дублянський полюбляє пухкі грунти, рівень кислотності 6-7 рН

Виноград столовий Восторг білий
Код товара: 200-101
Виноград столовий Восторг білий – ранній сорт, який має високі показники майже за всіма своїми параметрми, тому часто викликає захоплені відгуки фермерів.
Виноград Віктор
Код товара: 50-021
Виноград Віктор – дуже ранній столовий сорт, який відноситься до знаменитої «трійці» селекціонера Крайнова. Формуйте кущ при вирощуванні і Ви будете мати великі врожаї. Виноград має гарні товарні ягоди, гарно переносить транспортування, має високу врожайність, тому підійде як і для любительського і для промислового вирощування.
Виноград столовий Сенатор Павловського
Код товара: ОВ19
Виноград Сенатор Павловського - це відносно нова гібридна форма селекціонера Павловського. В селекції брали участь сорти: Шоколадний і Подарунок Запоріжжю. Цінується він , перш за все, завдяки неповторному мускатному смаку, що було неодноразово відмічено нагородами на різноманітних конкурсах.