Виноград універсальний Мускат беседочний (морозостійкий)
Немає в наявності
99 грн
в избранное
Тип:ягідні
Артикул:200-015
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Виноград Мускат беседочний - універсальний ранній сорт, який витримує заморозки до -25-30 ° С без укриття. Урожайність не сама вища, але компенсується тим, що лоза активно зростає, і ягоди можна збирати до пізньої осені.

В основному мускатні сорти винограду вирощують для приготування вин або всіляких десертів. Садівники-аматори іноді ростять виноград для себе, щоб пустити його на альтанку або мансарду. Виноград мускат альтанковий відноситься якраз до такого загального типу. Увита виноградною лозою альтанка виглядає дуже естетично, а також допомагає заощадити місце на ділянці.

Грона: маса грона 400 грам.

Плоди: чорного кольору, велика ягода, круглої форми, від 1,2 до 2 грам, має мускатний смак та аромат.

Термін дозрівання: початок серпня.

Морозостійкість: - 29 С.

Виноград столовий кишмиш червоний
Код товара: 200-104
Виноград столовий кишмиш червоний – солодкий сорт винограду з раннім терміном дозрівання (110-115 днів). Грона: середні за розміром, 400-600 г.
99 грн
купити
Виноград технічний Фронтиньяк Грі (супер морозостійкий!)
Код товара: 200-025
Виноград Фронтиньяк Грі - пізній технічний виноград, який був виведений шляхом схрещування сортів "МN 89" та "Ландо 4511" в США. Це винний сорт, мутація сорту Фронтиньяк, який має схожі характеристики. Кущі міцні та сильнорослі, сорт рано вступвє в плодоношення, стійкий до хвороб.
99 грн
купити
Виноград технічний Бако Чорний
Код товара: 200-003
Виноград Бако Чорний — технічний франко-американський гібридний сорт, який не дивлячись на невеликі розміри грона, має непоганий смак та аромат. Кущ сильнорослий, надає перевагу важким грунтам. Сорт має високу стійкість до грибкових хвороб та морозів.
75 грн
купити