Виноград універсальний Мускат беседочний (морозостійкий)
Немає в наявності
99 грн
в избранное
Тип:ягідні
Артикул:200-015
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Виноград Мускат беседочний - універсальний ранній сорт, який витримує заморозки до -25-30 ° С без укриття. Урожайність не сама вища, але компенсується тим, що лоза активно зростає, і ягоди можна збирати до пізньої осені.

В основному мускатні сорти винограду вирощують для приготування вин або всіляких десертів. Садівники-аматори іноді ростять виноград для себе, щоб пустити його на альтанку або мансарду. Виноград мускат альтанковий відноситься якраз до такого загального типу. Увита виноградною лозою альтанка виглядає дуже естетично, а також допомагає заощадити місце на ділянці.

Грона: маса грона 400 грам.

Плоди: чорного кольору, велика ягода, круглої форми, від 1,2 до 2 грам, має мускатний смак та аромат.

Термін дозрівання: початок серпня.

Морозостійкість: - 29 С.

Виноград Юліан
Код товара: СВ04
Виноград Юліан – гібридна форма винограду. Достигає рано. Спілі плоди вже можуть бути на 90 дні.
Новинка
Виноград столовий Еверест (ЕКСКЛЮЗИВ)
Код товара: ОВ34
Виноград Еверест - це нова столова форма винограду, що має ранній термін дозрівання. Вегетація триває 115-120 днів. Грона у Евереста дуже красиві, нарядні, без горошення. Маса однієї становить 800-1200 г.
Виноград столовий Алтай
Код товара: 200-002
Виноград Алтай — столовий сорт, який був виведений селекціонером Шаровим на просторах Алтаю, де дуже спекотне літо та дуже холодні зими (до -50 С). Вино з цього сорту має дивовижний смак. Сорт Алтай має великі грона, за рахунок чого дає великі врожаї.
75 грн
купити