Виноград універсальний Мускат беседочний (морозостійкий)
Немає в наявності
99 грн
в избранное
Тип:ягідні
Артикул:200-015
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Виноград Мускат беседочний - універсальний ранній сорт, який витримує заморозки до -25-30 ° С без укриття. Урожайність не сама вища, але компенсується тим, що лоза активно зростає, і ягоди можна збирати до пізньої осені.

В основному мускатні сорти винограду вирощують для приготування вин або всіляких десертів. Садівники-аматори іноді ростять виноград для себе, щоб пустити його на альтанку або мансарду. Виноград мускат альтанковий відноситься якраз до такого загального типу. Увита виноградною лозою альтанка виглядає дуже естетично, а також допомагає заощадити місце на ділянці.

Грона: маса грона 400 грам.

Плоди: чорного кольору, велика ягода, круглої форми, від 1,2 до 2 грам, має мускатний смак та аромат.

Термін дозрівання: початок серпня.

Морозостійкість: - 29 С.

Виноград Віктор
Код товара: 50-021
Виноград Віктор – дуже ранній столовий сорт, який відноситься до знаменитої «трійці» селекціонера Крайнова. Формуйте кущ при вирощуванні і Ви будете мати великі врожаї. Виноград має гарні товарні ягоди, гарно переносить транспортування, має високу врожайність, тому підійде як і для любительського і для промислового вирощування.
Виноград Ізюминка
Код товара: 50-017
Виноград Ізюминка – ранній столовий сорт, виведений шляхом схрещування сортів «Чауш» та «Кардинал». Хоча виноград має слабкість до грибкових хвороб, він буде вартий витрачених зусиль, його великі, соковиті і солодкі плоди будуть тішити Вас після дозрівання.
Виноград кишмиш 342 (К-342)
Код товара: 11-01
Виноград кишмиш 342 (К-342) – дуже ранній популярний сорт, який характеризується гарною стійкістю до грибка, морозів та хвороб. Застосовують для приготування та в свіжому вигляді. Ягоди мають гарні смакові властивості та сам виноград не вибагливий у догляді.