Виноград трьохлисточковий
Немає в наявності
58 грн
в избранное
Тип:
Артикул:01КC-107
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Виноград тригострокінцевий «tricuspidata»

Загальний вигляд: Швидкоростуча ліана, широко популярна в садовій та декоративній практиках, завдяки високій плетучості та чарівному трипалому гладкому листі, що густо росте вздовж пагонів, яке восени набуває насичено-багряного відтінку й неодмінно привертає увагу. А після опадання листя, добре помітні саме довгі, мальовничо-закручені пагони рослини, які додадуть свого шарму і на зимовому подвір’ї.

Умови вирощування: Рослина добре себе почуває як в сонячних, так і в затінених місцях, в перші роки після висадки досить холодочутлива, тому на зиму рекомендується вкривати коріння, до грунтових умов не надто вибаглива, та найкращим вибором стануть легкі грунти з нейтральною кислотністю.

 

Виноград тризагострений «Вічі»
Код товара: ДМ25
Виноград тризагострений «Вічі» ― листопадна ліана з красивими листочками, які схожі на плющ.
Виноград трьохлисточковий
Код товара: 01КC-107
Швидкоростуча ліана, широко популярна в садовій та декоративній практиках, завдяки високій плетучості та чарівному трипалому гладкому листі
Виноград дівочий тризагострений «Вічі»
Код товара: ДМ43
Виноград дівочий тризагострений «Вічі» ― щеплений сорт відомого декоративного винограду. Рослина має не лише декоративну, а й практичну цінність: в будинку, обплетеному виноградом, влітку зазвичай прохолодніше, а взимку — тепліше.
150 грн
купити