Виноград Тимур
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:ягідні
Артикул:50-023
Латинское название:
Размер:
Контейнер:2 л.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Виноград Тимур – гібридний сорт винограду. Вважається ранньоспілим. Період дозрівання десь 110 днів з початку вегетації.

Цей сорт трапляється двох різновидів: перший – плоди у нього білого кольору, виноградні грона частіше циліндричної форми, ягоди овальної форми, важать в середньому 9-10 г, виноградини смачні, солодкі, мають невеликий відтінок запаху мускатного горіха, сорт стійкий до різних захворювань та крайніх низьких температур; другий – плоди розового кольору, грона крупні, важать понад 0.8 кг, виноградини трішки солодші за перший сорт, видовжені, може вражатись кліщом.

Догляд і посадка: Висаджування саджанців винограду слід проводити весною або осінню. Любить багаті ґрунти. Можна підживляти їх органічними добривами. При садінні кількох кущів, відстань між ними залишають не менше 1.5 м.

Виноград легко переносить обрізку пагонів. Оптимальними є близько 30 міжвузлів на один пагін. Виходячи з цього щорічно можна підрізати гілки на 10-12 міжвузлів.

Важливим є правильний полив. Від нього залежать смакові якості плодів. Якщо поливати часто, то виноградини можуть отримувати значну кислість. Тому рекомендують використовувати для поливу капельні системи. 

Виноград столовий Сенатор Павловського
Код товара: ОВ19
Виноград Сенатор Павловського - це відносно нова гібридна форма селекціонера Павловського. В селекції брали участь сорти: Шоколадний і Подарунок Запоріжжю. Цінується він , перш за все, завдяки неповторному мускатному смаку, що було неодноразово відмічено нагородами на різноманітних конкурсах.
Виноград Надежда Азос
Код товара: 50-029
Виноград Надежда Азос— виноград виведений методом схрещування двох сортів, а саме сорту Молдова і Кардинал. Цінний сорт винограду, так як ягоди мають великий набір вітамінів.
Виноград Мускат Блау
Код товара: АБВ06
Виноград Мускат Блау - прекрасний універсальний сорт, який підходить як для виготовлення червоних вин з яскраво вираженим мускатним смаком, так і для вживання в чистому вигляді.