Виноград Тимур
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:ягідні
Артикул:50-023
Латинское название:
Размер:
Контейнер:2 л.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Виноград Тимур – гібридний сорт винограду. Вважається ранньоспілим. Період дозрівання десь 110 днів з початку вегетації.

Цей сорт трапляється двох різновидів: перший – плоди у нього білого кольору, виноградні грона частіше циліндричної форми, ягоди овальної форми, важать в середньому 9-10 г, виноградини смачні, солодкі, мають невеликий відтінок запаху мускатного горіха, сорт стійкий до різних захворювань та крайніх низьких температур; другий – плоди розового кольору, грона крупні, важать понад 0.8 кг, виноградини трішки солодші за перший сорт, видовжені, може вражатись кліщом.

Догляд і посадка: Висаджування саджанців винограду слід проводити весною або осінню. Любить багаті ґрунти. Можна підживляти їх органічними добривами. При садінні кількох кущів, відстань між ними залишають не менше 1.5 м.

Виноград легко переносить обрізку пагонів. Оптимальними є близько 30 міжвузлів на один пагін. Виходячи з цього щорічно можна підрізати гілки на 10-12 міжвузлів.

Важливим є правильний полив. Від нього залежать смакові якості плодів. Якщо поливати часто, то виноградини можуть отримувати значну кислість. Тому рекомендують використовувати для поливу капельні системи. 

Виноград кишмиш 342 (К-342)
Код товара: 11-01
Виноград кишмиш 342 (К-342) – дуже ранній популярний сорт, який характеризується гарною стійкістю до грибка, морозів та хвороб. Застосовують для приготування та в свіжому вигляді. Ягоди мають гарні смакові властивості та сам виноград не вибагливий у догляді.
Виноград Шахтер (винний сорт) 2 роки
Код товара: ОВ47
Виноград сорту Шахтер використовують для приготування вина. Термін дозрівання характеризують як середньо-пізній.
Виноград Супер Екстра
Код товара: 50-029
Виноград Супер Екстра – дуже ранній столовий сорт винограду селекціонера Павловського, отриманий в результаті схрещування сортів «Кардинал» та «Талісман». Через те, що виноград має високу стійкість до морозів та дає гарні врожаї, він підходить для вирощування у всіх регіонах. В кінці липня-на початку серпня уже зможете насолоджуватися плодами.