Виноград Супер Екстра
Немає в наявності
60 грн
в избранное
Тип:ягідні
Артикул:50-029
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Виноград Супер Екстрадуже ранній столовий сорт винограду селекціонера Павловського, отриманий в результаті схрещування сортів «Кардинал» та «Талісман». Через те, що виноград має високу стійкість до морозів та дає гарні врожаї, він підходить для вирощування у всіх регіонах. В кінці липня-на початку серпня уже зможете насолоджуватися плодами. Якщо Ви хочете вирощувати виноград в якості додаткового заробітку або просто для душі тоді Супер Екстра гарний вибір!

Термін дозрівання: кінець липня-початок серпня

Форма: сильнорослий кущ

Ягоди: світло-зелені, великі, вага 5-7 г, м’якоть соковита, солодка, шкірка щільна

Маса грона: 500-1000 г

Особливості: гібрид з двостатевим типом квітки, високий рівень урожайності, транспортабельність, морозостійкість (-24С)

Новинка
Виноград Манікюр Фінгер (ЕКСКЛЮЗИВ)
Код товара: ОВ33
Виноград Манікюр Фінгер - столовий японський сорт, що має незвичайний колір ягід. Вони світлі, пальчикоподібної форми, а на кінцях темно червоні. Звідки і назва (дослівно перекладається як палець з манікюром). При повному дозріванні ягоди стають повністю темно червоними. Довжина ягоди близько 5-5,5 см, вага сягає 12 -13 г.
Виноград столовий Слобожанський
Код товара: ОВ20
Виноград Слобожанський - ранньо-середній столовий сорт, плодами якого можна поласувати вже в середині серпня. Квітка двостатева.
Виноград Тимур
Код товара: 50-023
Виноград Тимур – гібридний сорт винограду. Вважається ранньоспілим. Період дозрівання десь 110 днів з початку вегетації.