Виноград столовий Восторг чорний
Немає в наявності
69 грн
в избранное
Тип:
Артикул:АБВ02
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Виноград Восторг чорний - чудовий сорт винограду, що має безліч незаперечних переваг та ідеально  підійде для посадки на власній ділянці. Догляд за ним не складе труднощів навіть для садівників, які мають невеликий досвід у вирощуванні винограду.

Восторг чорний  - столовий сорт винограду раннього строку дозрівання (115-125 днів).

Грона дуже великі, масою 450-750 г, окремі досягають 2-2,5 кг, циліндро-конічної форми, помірно-щільні.

Ягоди великі, масою 6-8 г (27 × 23 мм), овальні, темно-синього кольору. Смак простий.

Пагони визрівають добре. Живці вкорінюються добре. Живці укорінюються відмінно. Слід зазначити, що родючість пагонів винограду надзвичайно висока. Урожайність даного сорту практично завжди висока, саме тому серед людей, які вирощують виноград, він користується попитом і популярністю.

Виноград Восторг чорний починає плодоношення на 2-3 рік. Кущі сильнорослі. Сорт стійкий до мілдью, оїдіуму. Морозостійкість до -25 ° C.

Новинка
Виноград столовий Пріма України
Код товара: ОВ24
Виноград сорту Пріма України - новий столовий гібрид, що цінується за довгі великі грона, що сягають 40 см довжини. Не менш привабливим є смак ягід - ніжний з цитриновими нотками. Це гібридна форма селекції автора Плясунова, виведена методом схрещування сортів: Золотинка і Низина. Він має дуже ранній термін дозрівання (90-95 днів триває вегетація).
Виноград Отаман Павлюк
Код товара: 50-015
Виноград Отаман Павлюк – середньоранній гібридний столовий сорт, який виведений шляхом перезапилення сортів «Осінній чорний» та «Талісман». За смаковими властивостями відрізняється приємним смаком, який після збору урожаю довго зберігається у холоді.
Виноград універсальний Гриф (Морозостійкий!)
Код товара: 200- 102
Виноград універсальний Гриф – морозостійкий сорт винограду, який має універсальне призначення. Його можна споживати у свіжому вигляді і робити вино і соки.
99 грн
купити