Виноград столовий Восторг чорний
Немає в наявності
69 грн
в избранное
Тип:
Артикул:АБВ02
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Виноград Восторг чорний - чудовий сорт винограду, що має безліч незаперечних переваг та ідеально  підійде для посадки на власній ділянці. Догляд за ним не складе труднощів навіть для садівників, які мають невеликий досвід у вирощуванні винограду.

Восторг чорний  - столовий сорт винограду раннього строку дозрівання (115-125 днів).

Грона дуже великі, масою 450-750 г, окремі досягають 2-2,5 кг, циліндро-конічної форми, помірно-щільні.

Ягоди великі, масою 6-8 г (27 × 23 мм), овальні, темно-синього кольору. Смак простий.

Пагони визрівають добре. Живці вкорінюються добре. Живці укорінюються відмінно. Слід зазначити, що родючість пагонів винограду надзвичайно висока. Урожайність даного сорту практично завжди висока, саме тому серед людей, які вирощують виноград, він користується попитом і популярністю.

Виноград Восторг чорний починає плодоношення на 2-3 рік. Кущі сильнорослі. Сорт стійкий до мілдью, оїдіуму. Морозостійкість до -25 ° C.

Виноград Отаман Павлюк
Код товара: 50-015
Виноград Отаман Павлюк – середньоранній гібридний столовий сорт, який виведений шляхом перезапилення сортів «Осінній чорний» та «Талісман». За смаковими властивостями відрізняється приємним смаком, який після збору урожаю довго зберігається у холоді.
Виноград столовий Елегант (дуже ранній)
Код товара: 200-023
Виноград Елегант - ранній столовий сорт винограду, який має вегетаційний період 115-120 днів. "Елегант" має соковиту та хрустку м'якоть, приємний мускатний смак та практично відсутня кісточка всередині ягоди. Має гарну транспортабельність та чудово підходить для створення десертів.
75 грн
купити
Виноград столовий Рошфор
Код товара: ОВ13
Виноград столовий Рошфор цінується за невибагливість у вирощуванні. Це дуже ранній сорт темного винограду.