Виноград столовий Веліка
есть в наличии
75 грн
в избранное купити
Тип:ягідні
Артикул:200-007
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Виноград столовий Веліка - це ранній сорт болгарської селекції, що відрізняється смачними великими ягодами.

Сорт добре зарекомендував себе і був винайдений ще у 1987 році. З того часу був не одноразово удостоєний нагород.

Кущі великої сили росту, деякі з них потрібно формувати вже у перший рік після посадки.

Листки у сорту Веліка середньої величини, зелені. Восени перетворюються на вогняно-червоні, що додає додаткової декоративності.

Квітка двостатева.

Грона винограду Веліка великі, розміром близько 20Х15 см. Масса одного грона в середньому 600 г, проте є і більші по 1000 і навіть по 1300 г.

Ягоди дуже великі (13-15 г кожна), видовженої форми, від темно-червоного до темного фіолетового кольору. М'якоть хрустка, солодка, смак гармонійний.

Достойний сорт, щоб бути у Вашому саду. Для формування потрібна шпалера.

Переваги сорту: виноград Веліка один з кращих сортів темного винограду. Цінується через великий розмір ягід та радує щорічними рясними врожаями. Врожайність одного куща становить 10 кг, а це 350 ц/га!!

Стійкість до хвороб середня, інколи потрібна обробка для профілактики. Морозостійкість до - 22!

Виноград столовий Восторг чорний
Код товара: АБВ02
Виноград Восторг чорний - чудовий сорт винограду, що має безліч незаперечних переваг та ідеально підійде для посадки на власній ділянці. Догляд за ним не складе труднощів навіть для садівників, які мають невеликий досвід у вирощуванні винограду.
Виноград Ізюминка
Код товара: 50-017
Виноград Ізюминка – ранній столовий сорт, виведений шляхом схрещування сортів «Чауш» та «Кардинал». Хоча виноград має слабкість до грибкових хвороб, він буде вартий витрачених зусиль, його великі, соковиті і солодкі плоди будуть тішити Вас після дозрівання.
Виноград столовий Веліка
Код товара: 200-007
Виноград столовий Веліка - це ранній сорт болгарської селекції, що відрізняється смачними великими ягодами. Сорт добре зарекомендував себе і був винайдений ще у 1987 році.
75 грн
купити