Виноград столовий Веліка
есть в наличии
75 грн
в избранное купити
Тип:ягідні
Артикул:200-007
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Виноград столовий Веліка - це ранній сорт болгарської селекції, що відрізняється смачними великими ягодами.

Сорт добре зарекомендував себе і був винайдений ще у 1987 році. З того часу був не одноразово удостоєний нагород.

Кущі великої сили росту, деякі з них потрібно формувати вже у перший рік після посадки.

Листки у сорту Веліка середньої величини, зелені. Восени перетворюються на вогняно-червоні, що додає додаткової декоративності.

Квітка двостатева.

Грона винограду Веліка великі, розміром близько 20Х15 см. Масса одного грона в середньому 600 г, проте є і більші по 1000 і навіть по 1300 г.

Ягоди дуже великі (13-15 г кожна), видовженої форми, від темно-червоного до темного фіолетового кольору. М'якоть хрустка, солодка, смак гармонійний.

Достойний сорт, щоб бути у Вашому саду. Для формування потрібна шпалера.

Переваги сорту: виноград Веліка один з кращих сортів темного винограду. Цінується через великий розмір ягід та радує щорічними рясними врожаями. Врожайність одного куща становить 10 кг, а це 350 ц/га!!

Стійкість до хвороб середня, інколи потрібна обробка для профілактики. Морозостійкість до - 22!

TOP-продаж
Виноград столовий Анюта
Код товара: 50-022
Виноград столовий Анюта - чудовий сорт української селекції, виведеним Крайновим. Він неодноразово зазначав, що Анюта була його улюбленицею через свій ніжний смак та аромат. Сорт має середньо-пізній термін дозрівання.
Новинка
Виноград столовий Пам'яті Дженєєва (ЕКСКЛЛЮЗИВ)
Код товара: ОВ35
Виноград Пам'яті Дженєєва або Академік - це новинка столового сорту, виведена інститутом виноробства і виноградарства "Магарач". В селекції брали участь сорти: Рішельє і Подарунок Запоріжжю. Сорт не так давно був виведений, проте вже завоював серця виноградарів високою врожайністю та відмінними якостями плодів. Термін дозрівання: початок серпня.
Виноград киш-миш Запорізький
Код товара: АБВ05
Виноград Кишмиш Запорізький - cорт винограду, раннього терміну дозрівання (110-120 днів), безнасінний сорт винограду. Кишмиш Запорізький був отриманий через схрещування винограду Русбол і Вікторія.