Виноград столовий Сицилія
Немає в наявності
99 грн
в избранное
Тип:
Артикул:ОВ17
Латинское название:
Размер:
Контейнер:в пакеті з землею.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Виноград Сицилія - новий перспективний білоягідний сорт, що має високу стійкість до хвороб, рясну врожайність та великі смачні ягоди. Це неповний перелік позитивних якостей Сицилії, яку вивів селекціонер Бурдак.

Термін дозрівання: ранній, а точніше припадає на середину серпня (період вегетації становить 115-125 днів).

Квіти двостатеві, опилення добре проходить.

Грона великого розміру, циліндричної форми, щільність розміщення ягід середня.

Ягоди дуже великі, видовжені (форма бочечки),можуть мати до 5 см у довжину. Вага однієї ягоди може складати 12-20 г.

М'якоть щільна і хрустка, смак гармонійний. Це дуже смачна форма винограду. Подекуди ягоди трапляються великі і без насіння.

Переваги сорту: Сицилія дуже перспективна завдяки смачним великим, товарним ягодам, стійкості до хвороб та високій морозостійкості (- 23!).

Виноград Шахиня Ірану
Код товара: 11-02
Виноград Шахиня Ірану – ранній столовий сорт, в якого на 100% не визначено походження, є тільки припущення, але не зважаючи на це має гарні характеристики. Має привабливий декоративний вигляд через темно-рожевого кольору ягоди та великі зелені листки.
Виноград Нінель
Код товара: 50-016
Виноград Нінель – середньоранній сорт любительської селекції В. Крайнова. Цей сорт ще називають «НиЗина – 2». При гарному догляді та умовах вирощування маса грона може сягати 3-х кілограм! Плоди мають гарний товарний вигляд, тому можуть підходити як і для комерційних посадок так і для любительських.
110 грн
купити
Виноград Супер Екстра
Код товара: 50-029
Виноград Супер Екстра – дуже ранній столовий сорт винограду селекціонера Павловського, отриманий в результаті схрещування сортів «Кардинал» та «Талісман». Через те, що виноград має високу стійкість до морозів та дає гарні врожаї, він підходить для вирощування у всіх регіонах. В кінці липня-на початку серпня уже зможете насолоджуватися плодами.