Виноград столовий Сицилія
Немає в наявності
99 грн
в избранное
Тип:
Артикул:ОВ17
Латинское название:
Размер:
Контейнер:в пакеті з землею.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Виноград Сицилія - новий перспективний білоягідний сорт, що має високу стійкість до хвороб, рясну врожайність та великі смачні ягоди. Це неповний перелік позитивних якостей Сицилії, яку вивів селекціонер Бурдак.

Термін дозрівання: ранній, а точніше припадає на середину серпня (період вегетації становить 115-125 днів).

Квіти двостатеві, опилення добре проходить.

Грона великого розміру, циліндричної форми, щільність розміщення ягід середня.

Ягоди дуже великі, видовжені (форма бочечки),можуть мати до 5 см у довжину. Вага однієї ягоди може складати 12-20 г.

М'якоть щільна і хрустка, смак гармонійний. Це дуже смачна форма винограду. Подекуди ягоди трапляються великі і без насіння.

Переваги сорту: Сицилія дуже перспективна завдяки смачним великим, товарним ягодам, стійкості до хвороб та високій морозостійкості (- 23!).

Виноград Надежда Азос
Код товара: 50-029
Виноград Надежда Азос— виноград виведений методом схрещування двох сортів, а саме сорту Молдова і Кардинал. Цінний сорт винограду, так як ягоди мають великий набір вітамінів.
Виноград Супер Екстра
Код товара: 50-029
Виноград Супер Екстра – дуже ранній столовий сорт винограду селекціонера Павловського, отриманий в результаті схрещування сортів «Кардинал» та «Талісман». Через те, що виноград має високу стійкість до морозів та дає гарні врожаї, він підходить для вирощування у всіх регіонах. В кінці липня-на початку серпня уже зможете насолоджуватися плодами.
Новинка
Виноград Дубовський рожевий (ЕКСКЛЮЗИВ)
Код товара: ОВ32
Виноград Дубовський рожевий - новий ексклюзивний сорт столового винограду, що має відмінний смак (дегустаційна оцінка 9,3 бали) та відрізняється невибагливістю у вирощуванні. Дубовський рожевий - це гібрид двох чудових сортів: Ювілей Новочеркаська і Восторг красний. Від батьківських сортів Дубовський рожевий взяв тільки найкращі якості.